Wrestling Revolution 3D

Wrestling Revolution 3D

  • Version: 1.660
  • Updated: May 29, 2020

Чемпіон у суперважкій вазі з мобільної боротьби - святкує понад 60 МІЛЬОНІВ завантажень!

"Боротьба революції" гуркіт в 3-му вимірі, де вона тепер має обидва аспекти бізнесу в один епос всесвіту. Кар'єра з боротьби кидає виклики, щоб зробити постріли на рингу, тоді як кар'єра "бронювання" дає змогу викликати постріли за куліси - сприяти розважальним матчам щотижня для рейтингів. Бачачи кожну сторону завіси дає вам ще кращу вдячність за іншу, і гарантує, що ви ніколи не будете нудьгувати знову! Обидва режими доступні для відтворення безкоштовно, з можливістю оновлення, щоб насолоджуватися досвідом "Pro" без реклами або обмежень.

А якщо грати в Pro не достатньо, то окремий "Backstage Pass" дозволяє вам грати в Бога, зберігаючи ваші зміни в усіх 9 списках, перш ніж виставити своїх безсмертних один одного у матчах вашого власного твору! З 4-ма сторінками правил для змішування та збігу - включаючи до 20 борців у кільцях будь-якої форми або розміру - єдиною межею є ваша уява. Ви також можете випустити пару без тиску, переглянувши 8 тижнів суперкарт з рекламного туру гри. Не кажучи вже про інтерактивний тренувальний процес, який вчить вас, як заблокувати в першу чергу.

ОСНОВНІ КЕРУВАННЯ
У грі є інтерактивний навчальний посібник, який вам рекомендується прослухати, але основні елементи керування такі:
CURSORS = Рух (подвійне торкання для тире)
A = Атака (з напрямком, щоб прицілитися високо, без прицілювання)
G = Грейфер
R = Виконати
P = Pick-Up / Drop (з напрямком, що викидає)
T = Вимоги / Присвоєння / Обов'язки судді
EYE = Змінити фокус / повернути опонента навколо
ЗДОРОВ'Я METER = Змінити символ
CLOCK = Пауза / Зміна кута камери

* Ця гра також сумісна з Android контролерами, такими як NVidia Shield 2k або MOGA Pro (режим "B").

ЕФЕКТИВНІСТЬ
Хоча були зроблені всі зусилля, щоб зберегти продуктивність якомога вищою, деякі пристрої можуть отримати користь від відвідування меню "Параметри", щоб точно налаштувати дисплей:
- Кількість символів є, мабуть, найбільшим фактором, тому слід відключити рефері та встановити обмеження на розмір відповідності.
- Якщо ви не хочете жертвувати номерами, ви можете жертвувати полігонами замість цього і вибирати "основні" моделі персонажів (без пальців).
- Мотузки дивно вимогливі і ви можете втиснути в додатковий характер, якщо ви зробите їх «статичними».
- Вимкнення тіней і зменшення духів натовпу також можуть допомогти.

Шкода, що в цій грі є більше, ніж я міг би вписатися в опис магазину додатків, тому, будь ласка, зверніться до онлайнових посібників для подальшого читання:
www.MDickie.com/guides/wr3d_booking.htm

* Зверніть увагу, що революція рестлінгу зображує фіктивний всесвіт. Будь-яка подібність з реальними борцями або просуванням по службі є суто випадковим.

Download Wrestling Revolution 3D 1.660 APK

Wrestling Revolution 3D 1.660
Ціна: Free
Поточна Версія: 1.660
Встановлює: 50,000,000+
Вимоги: Android 4.0+
Контент-Рейтинг: Teen
Назва Пакета: air.WR3DFree
Advertisement