Wrestling Revolution 3D

Wrestling Revolution 3D

  • Version: 1.660
  • Updated: May 29, 2020

Ağır güreş şampiyonu 60 milyondan fazla indirme kutlamasını kutluyor!

"Güreş Devrimi", BİR destansı evrendeki işin her yönünü içeren 3. boyuta giriyor. Bir güreş kariyeri ringde atış yapmanızı zorlar, oysa "rezervasyon" kariyeri atışları sahne arkasına çağırmanızı sağlar - her hafta reyting için eğlenceli maçlar düzenler. Perdenin her iki tarafını görmek diğerine daha iyi bir değer kazandırır ve bir daha asla güreş sıkılmayacağınızı garanti eder! Her iki mod da reklamsız veya sınırsız bir şekilde "Pro" deneyiminin keyfini çıkarmak için yükseltme seçeneğiyle ücretsiz olarak kullanılabilir.

Ve eğer Pro oynamak yeterli değilse, ayrı bir "Backstage Pass", kendi yaratıcılığınızın rüya maçlarında ölümsüzleri birbirine vurmadan önce değişikliklerinizi 9 kadroya kaydederek Tanrıyı oynamanıza izin verir! Her şekil ve büyüklükteki halkalarda 20'ye kadar güreşçi dahil - karıştırmak ve eşleştirmek için 4 kural sayfasıyla tek sınır hayal gücünüzdür. Ayrıca, oyunun tanıtım turundaki 8 haftalık süper kartları tekrar ziyaret ederek baskı olmadan buharı patlatabilirsiniz. İlk etapta nasıl kilitleneceğinizi öğreten etkileşimli eğitim sürecinden bahsetmiyorum bile.

TEMEL KONTROLLER
Oyun, oynamanın tavsiye edildiği etkileşimli bir eğiticiyi içeriyor, ancak temel kontroller şu şekilde:
CURSORS = Hareket (tireye iki kez dokunun)
A = Saldırı (yüksek amacı, düşük amacı olmadan)
G = Kıskaç
R = Çalıştır
P = Alma / Bırakma (fırlatma yönünde)
T = Alay hareketi / İğne / Hakem görevleri
EYE = Odağı değiştir / Rakibini etrafında döndür
HEALTH METER = Karakter değiştir
CLOCK = Kamera açısını duraklat / değiştir

* Bu oyun aynı zamanda NVidia Shield 2k veya MOGA Pro ("B" Modu) gibi Android kontrol cihazlarıyla da uyumludur.

PERFORMANS
Performansı olabildiğince yüksek tutmak için her türlü çaba gösterilmiş olsa da, bazı cihazlar ekranı ince ayarlamak için Seçenekler menüsünü ziyaretten yararlanabilir:
- Karakter sayısı belki de en büyük faktördür, bu nedenle hakemleri kapatmayı ve eşleşme boyutuna bir sınır koymayı düşünün.
- Rakamları feda etmek istemiyorsanız, çokgenleri feda edebilir ve "Temel" karakter modellerini (parmaksız) tercih edebilirsiniz.
- Halatlar şaşırtıcı derecede zorlu ve "Statik" yaparsanız fazladan bir karakterle sıkabilirsiniz.
- Gölgeleri kapatmak ve kalabalık spriteları azaltmak da yardımcı olabilir.

Bu oyunda, bir uygulama mağazası açıklamasına sığmayabileceğimden çok daha fazla şey olduğuna pişmanım, bu nedenle daha fazla okuma için çevrimiçi kılavuzlara bakın:
www.MDickie.com/guides/wr3d_booking.htm

* Güreş Devrimi'nin hayali bir evreni betimlediğini lütfen unutmayın. Gerçek güreşçilere veya promosyonlara olan herhangi bir benzerlik tamamen tesadüfidir.

Download Wrestling Revolution 3D 1.660 APK

Wrestling Revolution 3D 1.660
Fiyat: Free
Şimdiki Versiyonu: 1.660
Uygulamayı Yükleyen: 50,000,000+
Gereksinimler: Android 4.0+
Içerik Derecelendirme: Teen
Paket Ismi: air.WR3DFree
Advertisement