Logo Quiz Game 2019: Logomania: Guess logos & pics

Download Logo Quiz Game 2019: Logomania: Guess logos & pics for APK

  • Version: 2.0.8
  • Updated: July 31, 2019

Hádej loga tisíců oblíbených značek z celého světa! Hrajte Logomaníu, nejlepší kvíz na logo! Logomanía je nový zábavný a zábavný herní kvíz. Vyberte správné logo, překračujte úrovně odemykání značek log a trénujte paměť! Kolik znáte? Vítejte v Logomaníi!

Generace her zahajuje Logo Quiz Game 2019 - Logomania: Hádejte logo !, naučte se loga oblíbených a slavných značek v tomto úžasném herním kvízu simulátoru! S jednoduchým pohybem prstu dostanete správnou odpověď na každé logo. Jste pravda? Stáhněte si toto kvízové ​​logo nyní na smartphonu nebo tabletu zcela ZDARMA!

Pokračujte STAŽENÍ NASTAVENÍ nejlepšího kvízového loga hry a hádejme loga!

Přijmout CHALLENGE? Máte to, aby bylo možné hádat správné loga tisíců značek a log? Budete také muset hádat logo oblíbených značek, potravin, loga aut, vlajky, sportovní týmy, celebrity, televizní a filmové postavičky ... a mnohem více! Otestujte si paměť a hádejte logo FAMOUS BRANDS AND LOGOS!

Líbí se vám řešit hádanky? Logomanía přemýšlí o skutečných milovnících kvízových her. Existují tisíce log o ochranných známkách, jste připraveni? Odpovězte na logo, získáte dokonalou úroveň a odemkněte nová loga. Otestujte se a zjistěte kolik log, které můžete rozpoznat v této paměti. Nikdy předtím neviděli tak zábavnou vzdělávací hru! Spusťte hru!

HRY FUNKCE

DIFFERENČNÍ KATEGORIE
Zapojte všechna loga z různých skupin, jako jsou televizní kvízy a filmy, sportovní týmy, tituly časopisů, jména firem, jídlo z různých regionů, vlajky země, značky automobilů, celebrity, herní a kreslené postavičky a mnoho dalšího!
Můžete je všechny shromáždit? Jste logika maniaka? Užijte si učební loga v tomto PUZZLE ADVENTURE!

MOŽNÉ SCHOPNOSTI
Nezapomenete na loga vašich oblíbených postav a značek ... nebo vy? Vyber neuvěřitelné power-ups vyřešit test v této dětské hře.
Navštivte náš obchod a kupte si zajímavé balíčky jedné z těchto pravomocí. Zahrajte si tuto hru CLICK A GUESS LOGO a znáte stovky log, vylepšete VISUAL MEMORY!

O ÚROVEŇ VÝŠ
Najděte správná loga deseti různých log a úroveň ve své hře. Každá úroveň je zajímavější a složitější v této triviální značkové hře!
Dokážete překonat nějakou otázku? Vycvičit si paměť a prokázat, že jste nejlepší v tomto rodinném herním quizu!
Nové úrovně a kategorie budou brzy k dispozici, zkontrolujte aktualizace! Logo mánie PŘIJETE ZPĚT!

NOVÉ VÝZVY
Dokončete všechny normální úrovně a odemkněte různé výzvy, přehlídka musí pokračovat! Nejúžasnější výzvy jsou v Logomaní - Color Logo Quiz: VÁNOCE, MOTOR BRANDS, USA SPORT EMBLEMY, SWEET CANDIES a mnoho dalšího!
Zahrajte si všechny z nich v tomto logu pop quiz hry!

ŽIVOTNÍ SYSTÉM
Na začátku každého utkání hrajete ruku života a vyhráváte pokusy o další kolo. Pokud ztratíte všechny své životy, budete muset znovu nastartovat hru nebo zakoupit více životů v našem herním obchodě.
KAŽDÉ HRY JSOU JEDINEČNÉ!

Velice snadné hrát a zcela ZDARMA, s jeho jednoduchým a intuitivním rozhraním, barvou a kreslíme pouze jedním prstem! Budete milovat tento výzvový logo kvíz hru!

Líbí se vám LOGO QUIZ? Podívejte se na oficiální herní video. Neomezené loga a značky v této nové mozkové hře:
www.youtube.com/watch?v=ceRmhO9oIfs

Spusťte tuto hru zábavních značkových log, nezastavíte kreslení, barvu a hraní! Zdarma ke stažení Logo Quiz Game 2019 - Logomania: Hádejte si logo! a začít hádat slavné loga TERAZ! KOMPLETNÍ VŠECHNY ÚROVNĚ!

Předpokládejme, že všechna loga, loga a značky uvedené v této hře jsou autorskými právy nebo ochrannou známkou příslušných společností.

Navštivte nás a užívejte si našich bezplatných her:

www.generagames.com

Nenechte si ujít naše zprávy a zprávy! Sledujte nás na facebooku, twitteru a instagramu:

www.facebook.com/generagames

www.facebook.com/Which-is-the-Real-One-1454863511395509/

www.twitter.com/generagames

www.instagram.com/generagames/

Užij si hru!
Advertisement

Download Logo Quiz Game 2019: Logomania: Guess logos & pics 2.0.8 APK

Logo Quiz Game 2019: Logomania: Guess logos & pics 2.0.8
Cena: Free
Současná Verze: 2.0.8
Instalace: 1,000,000+
Průměr Hodnocení: aggregate Rating (4.4 out of 5)
Hodnocení Uživatelů: 16,835
Požadavky: Android 4.4+
Hodnocení Obsahu: Rated for 3+
Název Balíčku: com.generamobile.logomania
Advertisement