Konečným Craft: Průzkum Blocky

Konečným Craft: Průzkum Blocky

  • Version: Varies with device
  • Updated: September 13, 2019

Design, budovat a řemeslo - svět bloků čeká! Konečným Craft bere Crafting a stavební hry hraní na novou úroveň! Design panenky dům pro dívky, řemeslnou zábavního parku, auto, letadlo, metro nebo vlak. Cestovat na rajském ostrově nebo poušti! Pojďme ryby na mořské safari!

V multifunkčním pískoviště světě Ultimate Craft můžete dělat cokoliv. Řemeslné a stavební zábava zahrnuje:

World of zábavního parku! Sestavit čtverečkových svět! Postavit na horské dráze s kolejemi, kolotoč a virtuální reality jízda! Zkuste své štěstí s zábavných miniher! Jízda vlaku nebo střílet jablko vyhrát glam panenky dům, malý vůz, papercraft letadlo nebo pet jednorožce! Dej svým přítelem či přítelkyní - nebo jakékoliv jiné dívky! Řemeslu zábavní park pro děti a spustit svůj vlastní Zábavní park magnát plnou horská dráha zábava!

World of Paradise Island! Sestavit město na ostrově Eden! Užijte si oceán safari s takovými mořských živočichů, jako jsou mořské želvy, mořský koník, žraloka na dokonce mořská panna! Plout jachtu nebo jezdit na motorový člun a potápět pod vodou. Rybolov je také funkce! Získat rybářský prut a spustit jednu z nejlepších rybářských her, aby si volně žijících ryb jako basa ryby nebo ryby, losos - zjistit, kdo má největší úlovek v jeho čtvereční háček! Rybaření, řemeslné a budovy na rajském ostrově. Jen pojďme lovit!

World of Safari! Sestavit svět savana! Safari svět pro fanoušky afrických zvířat v zoologických zahradách! Řemesla fantazie safari dobrodružství a najít pet přátele! Prozkoumat savana nebo poušť, setkat se s divokými zvířaty nebo dokonce kmen domorodců! Design & důl. Sestavit savana svět a postavit město z bloků! Nyní savana safari v africké pískoviště kostka světě! Řemeslu nové položky, převléknout, aby vypadal jako africký král nebo královna design & vytvořit safari domů v savana světě!

World of Girls! Řemeslo panenky dům - dům snů pro dívky! Řemeslu nábytku, designové pokoje a připravit vysoké školy party. Najít roztomilé zvíře v zájmových chovech nebo ... přítele! Datum ho v restauraci, nebo pozvat na house party! Žerty, řemeslné hudba & tanec. Popová hvězda, nebo rocková hvězda? Ano, můžete se stát jedním! Vysoká životnost pro dosažení nejlepších dívek! Řemeslu dívčí svět z bloků!

World of Dream House Builder! Sestavit ideální domov - je to konstrukce horečka! Ozdobit a vybavit pokoje a pozvat svou mámu! Vaření není k dispozici, ale vaše rodina bude mít spoustu legrace! Unavený postavit panenku domu? Sestavit dům snů jste vždycky představovali. Kreativní hra bloků pro chlapce & dívky!

World of Plane! Sestavit letadlo a prozkoumat čtvercový vzduchem! Podívejte se zdarma! Není to jiný letecký bojový simulátor s šarvátku bojů, ale můžete cítit jako pilot vrtulníku nebo letadla. Řemesla nové budovy z bloků a přidat další výzvu pro řemeslné, stavební a průzkum zážitek! Navrhnout svět čtvereční vzduchu odletět nebo chat. Letadlo hra pro chlapce a dívky!

World of Subway! Sestavit nádraží - jako v stavitel vlaku! Sestavit železniční systém v metru! Metrem je další vlastnost - jak daleko můžete jezdit dosáhnout stanici? Představte si, že největší metro metro jako v Tokiu, Londýně, New Yorku nebo v Moskvě a spustit řemeslné a stavební nářadí navrhnout nejlepší svět metra z roku 2017!

...a mnoho dalších!

U všech světů Konečný Craft můžete sestavit a vytvořit co chcete, kamkoli budete chtít! V každé krychle světě najdete spoustu úkolů a zkoumání. Vydělat mince, shánět truhly a odemknout další kostky světy! Craft & průzkum pro dívky & chlapci, který nikdy nekončí! Stáhnout a užijte si jeden z nejlepších craftovací a stavebních her v roce 2017 mezi všemi mobilními aplikacemi.

Základní funkce:
• Mine, vybudovat & design. Craft, co chcete!
• dokončit různé úkoly, jak vydělat mince.
• Pátrání po truhly.
• Odemknout nové světy Další designu, řemeslné a stavební zábavy!

Připravované funkce:
• Více světy k prozkoumání!
• Multicraft - režim lite multiplayer!
• režim Survival! Shromáždit armádu a pokusit se přežít útok

Download Konečným Craft: Průzkum Blocky APK

Konečným Craft: Průzkum Blocky Varies with device
Cena: Free
Současná Verze: Varies with device
Instalace: 1,000,000+
Požadavky: Android Varies with device
Hodnocení Obsahu: Everyone 10+
Název Balíčku: com.tinydragonadventuregames.crafting.building.exploration.blocky.cube.lite.boy.girl.love.date.game.chat.minecraft.boyfriend
Advertisement