The Glorious Resolve: Cesta k míru - armádní hra

Download The Glorious Resolve: Cesta k míru - armádní hra for APK

  • Version: 1.9.8
  • Updated: September 02, 2019

JEDEN NÁROD, JEDEN ARMY, JEDNA VOJNA. Osud budoucích generací závisí na této špičkové vojenské operaci komanda. Získejte šanci zachránit rukojmí, neutralizovat nepřátelské útoky, rozptýlené bomby a doly, eliminovat nepřátelské střelce a ostřelovače v této hře za mír. Sundejte miscreants v front-line bojiště s mocnými zbraněmi v této 3D FPS Delta IGI Force vojenské hře míru.

ISPR vám nabídne akce balené, multi role FPS Army War Game. To trvá hráče přes epické bitvy ozbrojených sil a donucovacích orgánů bojovali.

Militanti rozšiřují své území v zemi za pomoci vnějších sil. Snaží se destabilizovat zemi, ale je tu jedna věc, kterou by se měli bát: „Vlastenectví ozbrojených sil“.

V této nejtemnější hodině byly všechny síly sjednoceny, aby odstranily nejsmrtelnější hrozby, kterým země čelí. Všechny síly spolupracují a bojují proti terorismu s využitím svých taktických znalostí a nejmodernějších zbraňových systémů.

V této úžasné misi Army Shooting Games dobrodružství budete součástí elitní voják vojenské síly bojující na frontách. Použijete taktických vojenských zbraní, abyste se vyhnuli nepřátelskému převzetí regionu ozbrojenými militanty v uri stávkové hry. Jak budete postupovat touto akční armádní střílečkou FPS, získáte příležitost zúčastnit se speciálních společných operací, chirurgických stávek a speciálních sil. Připravte se na výzvu a skočte do akční adventury, která vás za nepřátelskými liniemi zavede do nejsilnějšího bojiště století.

Nyní je na řadě, abychom jim ukázali, z čeho jsme vyrobeni. Gear-up, být součástí této slavné armádní misijní hry a eliminovat militantní síly jednou provždy. Pracujte a procházejte realistickými 3D prostředími, která se skládají z zrádných hor, podzemních tunelů a suchých pouští. Používejte smrtící raketové systémy, nasazujte letecké údery, kouřové granáty, ruční granáty a mnohem více, abyste porazili militanty.

Take na různých rolích na bojišti, pilot Cobra vrtulníky a eliminovat všechny nepřátelské hrozby v této akci balené vzrušující FPS střílet dobrodružství Fauji hry.
 
TGR The Glorious Resolve: Cesta k míru - Hra FPS Army zdarma pro mír s klíčovými funkcemi:

Role Multi role 3D FPS Střelba vojenské hry.
◉ 3D FPS Fauji hra s výkonnými vojenskými zbraněmi včetně kulometů, samopalů, brokovnic, odstřelovacích pušek a pistolí.
◉ Použití silových a silových multiplikátorů, jako je blízká vzduchová podpora, UAV drony.
◉ Realistické 3D hry včetně přísných pravidel zapojení
◉ Unikátní 3D mapy v realistickém 3D prostředí.
◉ Používejte stávky na zbraně, kouřové granáty a letecké útoky proti militantům.
N vydělat medaile odemknout a upgradovat mocné zbraně v 3D FPS Army Shooting uri hry.
◉ Systém odměn, jako jsou medaile a propagační akce, aby se hráč zapojil do hry na hranicích TGR.
Unter Setkání s různými hrozbami včetně střelců, sniperů a nepřátel bazuky.
◉ Operace založené na zpravodajských informacích.
Ete Soutěžte proti špičkovým hráčům a umístěte se na nejvyšší žebříčku v online žebříčku Leader.

Pokud máte rádi "The Glorious Resolve: Journey to Peace" Zdarma FPS Army Shooting Game, zkuste prosím naše další hry. A nezapomeňte hodnotit a hodnotit FPS Army Mission Games.

Download The Glorious Resolve: Cesta k míru - armádní hra 1.9.8 APK

The Glorious Resolve: Cesta k míru - armádní hra 1.9.8
Cena: Free
Současná Verze: 1.9.8
Instalace: 1,000,000+
Průměr Hodnocení: aggregate Rating (4.7 out of 5)
Hodnocení Uživatelů: 30,336
Požadavky: Android 4.1+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.rockvillegames.thegreatarmy