New Sniper Shooting 2019 –Free Shooting Games

New Sniper Shooting 2019 –Free Shooting Games

  • Version: 1.72
  • Updated: June 24, 2020

Držte se, abyste dosáhli dokonalého záběru na cíl. Stáhněte si a zahrajte si tuto úžasnou střílečku a užijte si její hladké a jednoduché ovládání. Vítejte ve světě akčních her, kde budete hrát neomezené mise. Pokud rádi hrajete FPS střílečky v kategorii akčních her, máme to, co potřebujete. zde najdete své oblíbené akční hry. Vsadíme se, že tato akční hra vám poskytne nejlepší herní zážitek s jedinečnými herními fázemi

První dojem

Péče o vaše používání internetu, jsme vyvinuli tuto akční hru offline. Tuto hru můžete hrát bez připojení k internetu. Tato akční hra leží mezi top 10% střílečky w.r.t graphics.Vaše chvála je naše čest - udělali jste to nejlepší

Tato sniperová hra zatím dosáhla obrovských milníků a patří k nejlepším sniper střelbám. Od jeho vydání, tato hra stála mezi nejlepší nové hry 2018. Neustále pokračujeme ve zlepšování to na základě zpětné vazby uživatelů. Nyní máme právo tvrdit, že našim uživatelům nabízíme nejlepší zážitek z odstřelovacích her a stojíme mezi nejlepšími novinkami roku 2019!


VELKÝ ODBĚR SNIPEROVÝCH PLOŠIN

V obchodě najdete celou řadu zbraní. Upgradujte je na maximální úroveň a uvidíte, co máte. Koupit své oblíbené sniper zbraně z arzenálu. Tato obrovská paleta zbraní dělají tuto hru roztříděnou mezi střílečky se zbraněmi a lidmi. Nezapomeňte hrát nejlepší hry z obchodu Play. Neztrácejte čas a instalujte zdarma a hrajte offline.

ODRŮZ MISÍ

Najdete zde různé mise se zajímavými příběhy. Zahrajte si všechny tyto úrovně a staňte se nejlepší hrou. Získejte maximální odměny a buďte nejlepším hráčem.
Podívejte se na zajímavé úrovně:
Odstraňte zlého chlapa, který drží aktovku. Je zločinec a přišel prodávat drogy.
Nepřátelé plánují na zasedání trestnou činnost. Buďte ostražití, pozorně je sledujte a snažte se je zabít v jednom záběru. Nepřátelé začnou střílet na vás na váš první výstřel, tak dolů, než je vyčerpání vašeho zdraví v této střelbě hře.
Nenechte šéfa gangsterů uniknout vrtulníkem a zabít všechny stráže kolem něj.
Z věznice unikli někteří nebezpeční vězni a vy musíte je všechny odstranit dříve, než opustíte město.
Vrtulník létá ve vzduchu, aby pomohl našemu nepříteli v nějakém trestném činu. Střílejte na správném místě, abyste sestřelili vrtulník se všemi padouchy, kteří v něm sedí.

CO MŮŽETE NAJÍT ZÁJMY

Tuto hru jsme vyvinuli podle zájmů uživatelů. Nalezení požadovaného cíle je prostě úžasný úkol, který musíte provést na každé úrovni. Přečtěte si pokyny, které jste napsali, abyste zmínili svůj cíl. Zločinci dělají negativní aktivity, včetně krádeže, hackování tajných údajů, kol, na kole, ukazují zbraň na rukojmí, plánují zločin, unikají mafiánské gangy atd. Vymažte všechny z nich v určených misích a udělejte město zločin zdarma.
Baví vás hrát zbraně bojové hry v kategorii akčních her, ale tato hra je jedinečná svého druhu.


Nové střílečky Sniper 2019 Vlastnosti:
• Nejlepší HD grafika
• Zabíjecí pomalá kamera, která vám umožní vychutnat si akci
• Neomezené napínavé mise sniperů
• Obrovské množství pušek jako jiné nejlepší akční hry
• Ovládání podle nejlepších odstřelovacích her
• Snadné a hladké ovládání odstřelovacích pistolí
• Vynikající grafika soupeří s ostatními nejlepšími akčními hrami
• Vzrušující zkušenost sniperů
• Plná vzrušení a akce s nejlepšími ovládacími prvky a grafikou

Hrát je naprosto zdarma, takže si stáhněte tuto fps hru. Přijďte si zahrát tuto zbraň střílečku žít v obchodě zdarma zdarma.


Poznámka:
Všechny výše uvedené příběhy jsou fiktivní a v reálném prostředí se nevyskytují. Tato hra nikdy neublíží žádné osobě.

Zásady ochrany osobních údajů: http://www.theknightzpvt.com/home/privacypolicy

Download New Sniper Shooting 2019 –Free Shooting Games 1.72 APK

New Sniper Shooting 2019 –Free Shooting Games 1.72
Cena: Free
Současná Verze: 1.72
Instalace: 10,000,000+
Požadavky: Android 4.1+
Hodnocení Obsahu: Mature 17+
Název Balíčku: com.lf.sniper.gun.shooter.free.apps