Sniper 3D: Fun Offline Gun Shooting Games Free

Sniper 3D: Fun Offline Gun Shooting Games Free

  • Version: Varies with device
  • Updated: July 02, 2020

Zavolejte nejlepší střelce, zbraně jsou připraveny k akci! Stáhnout nyní Sniper 3D zdarma, populární zábavná střílečka pro zábavné zbraně. Být jedinou armádou mužů, atentátem odstřelovačů, který zabil online i offline svět. Sniper 3D, skvělá zábavná střílečka a akční hra!

V této zábavné zábavné hře jste nejlepším odstřelovačem armády, střílejte zbraně a zabíjíte, abyste zastavili vrahy v každodenní válce. Když sniperský vrah dostane zbraň do akce, žádná armáda ho nemůže zastavit! Vyberte si nejlepší zbraň a začněte střílet nejlepší zábavnou hru zdarma, online i offline.

Ultra realistická 3D grafika
Nejlepší 3D akční hra, kvalita zbraní a super střelba.
Oblíbená hra zdarma armády
Snadné a intuitivní nové ovládací prvky, zaměřte a vystřelte, abyste byli nejlepším odstřelovačem ve válce.
Nové skvělé mise
Staňte se odstřelovačem číslo 1 a pomozte válce střílet běžícího vraha a zabíjet krále v chladných offline misích nebo se připojit k armádě a být nejlepším online zabijákem.
Upgradujte svou zbraň
Odemkněte chladné zbraně a upgradujte je, abyste vytvořili dokonalou zbraň. Kupte si všechny typy zbraní: nejlepší odstřelovací pušky pro offline mise, brokovnice nebo pistole, které osvobodí vaši sílu v online válce! Vylepšete munici, přilnavost a ráži, abyste získali kulky, které ve válce více poškodí.
Zábavná online a offline hra
Nejlepší zážitek z natáčení! Hrajte si s novými a skvělými odstřelovači z celého světa, je to zábava! Staňte se nejlepším odstřelovačem z online i offline her!

Sniperský vrah na vás čeká, vezměte zbraň a jděte na akci! Připojte se k armádě a hned teď zdarma zabíjejte vrahy! Pouze ten nejlepší ostřelovač vyhraje válku.

Zábavné hry zdarma vyrobené pro vás nejlepší bezplatná a zábavná akční střílečka: Sniper 3D: Zábavné offline střílečky zdarma ! Začněte hrát hned, online nebo offline!

Download Sniper 3D: Fun Offline Gun Shooting Games Free APK

Sniper 3D: Fun Offline Gun Shooting Games Free Varies with device
Cena: Free
Současná Verze: Varies with device
Instalace: 100,000,000+
Požadavky: Android Varies with device
Hodnocení Obsahu: Mature 17+
Název Balíčku: com.fungames.sniper3d
Advertisement