Skilltree Saga

Skilltree Saga

  • Version: 3.82
  • Updated: December 10, 2015

Skilltree Saga je první neformální RPG s Rogue-jako prvky v Aventurien - světě The Dark Eye.
Vyberte si rasu jako člověka, elf nebo trpaslík a bitva si náhodně generované soupeře v až 100 hlubokých stadií s řadou dovedností, které si můžete předem a posílit.

Povídka

Zlověstný zplozenec orků a goblinů vedených Dark Pravítko Sargul jsou obléhá město Griffonford.
Aby toho nebylo málo, vaše milovaná, dcera barona Griffontrue, byl unesen a zoufale se snaží, aby se pronásledování. Poté, co byl zachráněn z přepadení skupiny goblinů mistr tajemného rytíře Elemental máte úžasnou příležitost stát se součástí této aliance společnosti.
Po intenzivní trénink, je na vás, abyste porazit zlověstné potěr, který se chystá nemilosrdně zvětšení jejich počet obsadit Aventurii.

Motivující Rogue-jako elementy

Náhodné generované monstra a poklady čekají na statečný rytíř Elemental v markrabství Griffonford.
Drancování velké množství zařízení, které musíte vybavit, aby posílily své vlastnosti, jako je síla, chytrost nebo Constitutiton.
Na náměstí si můžete koupit nebo prodat zařízení. Použití astrální lektvary načerpat astrální energie nebo investovat diamanty koupit ještě více užitečné lektvary.

Round-založené Duelling
 
Dobře si mysleli, přístupy jsou povinné, aby se do boje proti zlověstné potěru! Vyberte si z různých dovedností, poškození svého nepřítele s větrem a vodou magii nebo přinést je na kolena s mocnými kouzly požáru. Budete potřebovat těch, když narazíte na hordy orků a goblinů. Vaši soupeři vědí, jak se bránit stejně. Oni používají dovednosti, aby byly silnější, tvrdší. Oni oslabit vaše atributy, nebo nechat nebezpečný déšť dolů na dobrodruha.

Skilltree s četnými kouzly elementárního rytířů
Začínáte jako nikdo dobrodruh a vyberte si rasu jako člověka, elf nebo trpaslík. Ve svých konfliktech proti zlověstným potěr budete získávat zkušenosti, aby si stále silnější. Prostřednictvím úrovně oken budete sbírat Dobrodružství body zlepšit své dovednosti a učit se nová kouzla.

Až 100 úrovní hluboké náročných sklepení, Rogue-styl!
 
Vyberte si mezi různými dobrodružstvími, že budete snažit zvládnout. Na spoustu etap se kterými se setkáte nebezpečné ďáblů a můžete najít zajiskřilo truhly nebo osvěžující léčivé prameny. Občas narazíte na stinném gobliních obchodníci, kteří vám prodávat předměty na vaší cestě nepříjemné. Pokud by se vám to nepodaří quest, budete muset začít znovu, ale stále zkušenější. Pouze nejvíce mocní bude výzvou těžké koncových šéfy a mohou zvěčnit své jméno jako hrdina v síni slávy.

-----------------------------------------------
Podporované tablety!

Následujte nás na Twitter, Facebook a Instagram:
www.facebook.com/HeadupGames
www.twitter.com/headupgames
www.instagram.com/headupgames

Pokud máte problémy s hrou, nebo máte-li zpětná vazba nám poslat e-mail: [email protected]

Download Skilltree Saga 3.82 APK

Skilltree Saga 3.82
Cena: $2.99 $0.99
Současná Verze: 3.82
Instalace: 1,000+
Požadavky: Android 2.3+
Hodnocení Obsahu: Everyone 10+
Název Balíčku: com.headupgames.skilltreesaga