RunBot 2019 - nekonečná běžící hra: Real Parkour

RunBot 2019 - nekonečná běžící hra: Real Parkour

  • Version: 3.1.4
  • Updated: November 17, 2017

Nejlepší sci-fi parkour a nekonečné volné běžící hry je venku! Připojte se k 10 milionům hráčů a pomožte RunBotovi běžnému robotovi uniknout z policajtů v nebezpečném a futuristickém městě! Rush, pomlčka, sprint, houpačka, podívejte se s vaším jetpackem, posuňte se, vyhýbejte se překážkám, zabíjejte nepřátele, běžte a skočte, abyste přežili v jedné z nejlepších her parkour!

Jste robotická a mocná zbraň vytvořená zlými nepřátelskými silami. Prolomte a unikněte v nekonečném běhu, abyste zachránili svůj vlastní život. Běh a vyhnout se v tomto simulátoru parkour! Závod a útěk přežít!

Pokud máte rádi scifi (sci-fi), roboty a běžecké hry, budete se těšit na tento epický a zábavný nekonečný parkour simulátor s ohromující 3D grafikou a úžasnými prostředími a úrovněmi! Připravte se na běh v jedné z nejlepších volně běžících her.

★ Stáhnout RunBot - Real Parkour Runner hry ZDARMA a začít hrát online nebo offline! ★


FUNKCE

BEST ENDLESS RUNNER HRY + PARKOUR HRY
Závod, skok, šprint, stoupání, dodge a pomlčka! Pokračujte tak daleko, jak se můžete vyhnout překážkám a nepřátelům. Posuňte a používejte své skutečné schopnosti parkour.

VÝZVY ARCADE
Letět s vaším jetpackem, hrát v nočním režimu, skákat překážky, používat vizi první osoby, získat nekonečné mince a powerups, porazit záznamy a vyzvat své přátele!

ZAHÁJENÍ 3D GRAFIKY
Spusťte se svým běžcem robota ve vysoce detailním futuristickém a sci-fi městě plném policistů a cyborgů. Nejlepší 3D grafika ve volných běžících hrách!

FUN A ADRENALINE
Rush & run nad střechami budov, vyhnout se létání aut a laserových stěn, vyhýbat se futuristickým překážkám a bavit se v tomto dobrodružství pro fanoušky hry zdarma!

ULOŽTE VÁŠ RUNNER ROBOT
Získejte stovky mincí a vylepšete svůj cyborg. Pro dosažení odporu, rychlosti, výkonu magnetu a lepšího jetpacku v tomto simulátoru parkour získáte úroveň.

FREE RUNNING HRY OFFLINE A ONLINE
Žádné wifi nebo připojení k internetu? Tuto hru pro parkour můžete hrát online nebo offline! Bojíte se o běh a skákání v této epické dobrodružství plné adrenalinu!


To je to, co tisk píše o RunBot, jedné z nejlepších volně běžících her!

★ "Ohromující v 3D grafice." - Dotkněte se Arcade

★ "návyková a měnící se, RunBot je skvělá pro rychlé výbuchy zábavy ..." - MacLife

★ "Pokud jste fanouškem nekonečných běžeckých her ... pak se budete chtít podívat na RunBot." - AppAdvice


Jste nejrychlejší běžec robot? Oddechte se a začněte pro svůj život v naprosté skutečné parkové hře pro milovníky sci-fi dobrodružství a arkádových her.

RunBot je 3D nekonečná běžící hra s hernami parkour a futuristickou a sci-fi atmosférou. Vaším cílem je volně běžet co nejvíce a získat mince a odměny. Vyrovnejte svůj běžecký robot, vylepšete své smrtící zbraně a začněte běhat, houpající se a skákat, aby unikli od policistů v nekonečné honbě.

Užijte si nejlépe 1 nové běžící hry zdarma a hraj online nebo offline!

Podívejte se na trailer této 3D běžecké hry: https://youtube.com/watch?v=aFuI8Tv28X0

RunBot 2019 - nekonečná běžící hra: Real Parkour Video Trailer or Demo

Download RunBot 2019 - nekonečná běžící hra: Real Parkour 3.1.4 APK

RunBot 2019 - nekonečná běžící hra: Real Parkour 3.1.4
Cena: Free
Současná Verze: 3.1.4
Instalace: 5,000,000 - 10,000,000
Požadavky: Android 4.4+
Hodnocení Obsahu: Everyone
Název Balíčku: com.marvelous.runbot
Advertisement

What's New in RunBot 3.1.4

    ? Bug fixes