⚽ Leļļu futbola čempioni - līgas ❤️🏆

⚽ Leļļu futbola čempioni - līgas ❤️🏆

  • Version: 2.0.31
  • Updated: November 30, 2019

Vai jums ir futbola talants? Prasmes un ātrums? Nogrieziet zeķes lelles zābakus un velciet kreklu uz: šī spēle tika izveidota tieši jums. Tātad, izbaudiet to.

Aizmirstiet politiku un nostāju - mēs tikai šeit, lai būtu lieliska futbola spēle! Tas ir viss, kas ir Lelles futbola čempioniem 2018.-2019.

Futbola FUNKCIJAS:
⚽ Vairāk nekā 90 cartoon kucēnu leļļu
⚽ Vairāk nekā 30 futbola leļļu komandas
⚽ Silky maģi spēle
⚽ Liela galva jautri 2-player režīmā
⚽ Splitscreen multiplayer diviem spēlētājiem vienā ierīcē
⚽ Paceliet līgas sezonu 2018/2019
⚽ Gluda fizika bumbu un trakiem mērķiem

Izvēlies savu komandu, spēlējiet kā savu iecienīto zeķu lelli un iegūstiet tik daudz vārtu, cik vien iespējams! Pass, shoot, dribble, nepatīkams - tas viss ir šeit. Spēle ir pilna ar deformācijām. Atskaņojiet viena spēlētāja režīmā vai izveidojiet komandu ar draugu, lai iegūtu lielisku divu spēlētāju režīmu - jūs varat spēlēt ar savu draugu. Kurš būs labāk un sniegs labāku vietu kartēs?

Spēle ir pilnībā pielāgojama - 4 dažādas kontroles iespējas, lai pārliecinātos, ka lietotāja pieredze ir vislabākā. Iznīcini pretinieku ar precīziem kikiem. Mainiet savu komandas taktiku no aizsardzības stila uz uzbrucēju vai aizskarošu stratēģiju un visu tajā pašā laikā. Mērķi palielinās to lielumu, lai paātrinātu virsstundu sasniegto progresu.

Atveriet jaunu apgabalu un ar paaugstinātu statistiku jūs varat iegūt jaunu spēlētāju. Kurš būs jūsu zeķu kucēns? Tikai jūsu izvēle būs labākā komanda. Palieliniet līgas un atveriet jaunas kartes. Prakse bez kicks un score un uzvarēt savu ienaidnieku.

Spēlē ir prēmijas - košļājamā gumija, ledus, ģipsis, lai to grūti spēlēt. Jūs varat to izmantot ienaidniekam. Konkurējiet ikdienas, nedēļas un mēneša turnīros par brīvajiem dimantiem un saņemiet bezmaksas karti veikalā ik pēc 8 stundām no īpašā pārdošanas piedāvājuma.

Informējiet mūs, ja vēlaties jaunu kucēnu futbolu vai apmeklēt NOXGAMES tīmekļa vietni vai facebook.

Izveidoja NOXGAMES 2014.-2018

Download ⚽ Leļļu futbola čempioni - līgas ❤️🏆 2.0.31 APK

⚽ Leļļu futbola čempioni - līgas ❤️🏆 2.0.31
Cena: Free
Pašreizējā Versija: 2.0.31
Instalē: 10,000,000+
Prasības: Android 4.1+
Satura Vērtējums: Everyone 10+
Paketes Nosaukums: air.com.noxgames.PuppetSoccerChampions
Advertisement