PUBG MOBILE

Download PUBG MOBILE for APK

  • Version: 0.14.0
  • Updated: August 14, 2019

Oficiální BATTLEGROUNDS PLAYERUNKNOWN určené výhradně pro mobily. Hrajte zdarma kdekoli a kdykoli. PUBG MOBILE poskytuje nejintenzivnější hru pro více hráčů pro více hráčů v mobilu. Přestaňte, zařaďte se a soutěžte. Přežijte epické bitvy o 100 hráčů a rychlé tempo 4v4 týmových deathmatchů a zombie. Přežití je klíčové a poslední vítězství vyhrává. Být tím pravým!

2018 Mobilní hra roku - cena Golden Joystick Award
Nejlepší hra, oblíbené hry fanoušků, nejkonkurenčnější hry - ceny Google Play 2018

"Naprosto pozoruhodné" - IGN
"Je to úžasné." - Pocket Gamer
"Udržuje hráče vracející se" - Vice

FREE ON MOBILE - běží na Unreal Engine 4. Hrajte kvalitní herní konzoli na cestách. Poskytuje grafiku ve vysokém rozlišení a 3D zvuk. Díky přizpůsobitelným mobilním ovládacím prvkům, režimům školení a hlasovému chatu. Zažijte nejhladší ovládání a realistickou balistiku, chování zbraní na mobilu.

MASIVNÍ BATTLE MAPY - od Erangelu po Miramar, Vikendi až Sanhok, soutěžit v těchto ohromných a podrobných bojištěch, které se liší velikostí, terénem, ​​cykly den / noc a dynamickým počasím - od městských městských prostor po zamrzlé tundře, hustých džunglích, ovládáním tajemství každého bojiště vytvořit si svůj vlastní strategický přístup k vítězství.

DEPTH AND VARIETY - Představujeme od klasického režimu 100 hráčů až po blesky rychlé arkádové režimy a intenzivní a vzrušující režimy Team Deathmatch a Zombie 4v4. Pro každého je něco. Hrajte sólo, duo a ve čtyřčlenných komandoch. Vystřelte svou zbraň na obsah svého srdce! Staňte se osamělým vlkem nebo si zahrajte s klanem a v případě potřeby odpovězte na povinnost! Nabízí FPS (First-Person Shooter) a TPS (Third-Person Shooter) hru, spoustu vozidel pro všechny různé terény ve hře a arzenál realistických zbraní. Najděte si perfektní jízdu a kousky k plavbě směrem k závěrečnému kruhu!

VŽDY RŮST - Denní události a výzvy a měsíční aktualizace přináší nové herní funkce a režimy, které udržují PUBG MOBILE neustále rostoucí a rozšiřující se. Naše výkonné a seriózní mechanismy proti podvádění zajišťují spravedlivé a vyvážené herní prostředí, ve kterém každý hraje podle pravidel.

* Vyžaduje stabilní připojení k internetu.
* PUBG MOBILE doporučené systémové požadavky: Android 5.1.1 nebo novější a nejméně 2 GB paměti. Pro jiná zařízení můžete vyzkoušet PUBG MOBILE LITE

Následuj nás:
Oficiální stránky: http://www.pubgmobile.com
Facebook: http://www.facebook.com/PUBGMOBILE
Twitter: https://twitter.com/PUBGMobile
Reddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte náš zákaznický servis na adrese [email protected]
Advertisement

Download PUBG MOBILE 0.14.0 APK

PUBG MOBILE 0.14.0
Cena: $0.0 Free
Současná Verze: 0.14.0
Instalace: 100,000,000+
Průměr Hodnocení: aggregate Rating (1 out of 5)
Hodnocení Uživatelů: 20,704,923
Požadavky: Android 4.3+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.tencent.ig
Advertisement