Cyber Hunter

Cyber Hunter

  • Version: 0.100.75
  • Updated: January 30, 2019

Otevřený dopis všem poutníkům

Drahý poutníku,
Vítejte.
Jsme vývojový tým Cyber ​​Hunter. Zaprvé, dovolte nám představit naši hru.
Cyber ​​Hunter je nová generace, konkurenční pískovcová mobilní hra. Je plná mnoha různých prvků, včetně přežití, střelby, průzkumu, dovedností a mnohem více, včetně parkouru! Stručně řečeno, je to zcela nový herní zážitek. Hra vypráví příběh o naší budoucnosti, poté, co se technologie propojení mezi mozkem a počítačem stala vysoce vyspělou a lidská civilizace zažila další evoluční skok, během něhož se začaly vyvíjet velké události. Spravedlnost stojí před zlem. Staré stojí proti novému. A síly konzervatismu se střetávají s radikalismem.
V tomto virtuálním světě získali všichni naši hrdinové a hrdinové „super moc“ pomocí kvantových droidů - schopnost přeměnit energii kvantové kostky na jakékoli taktické podpůrné zařízení, které potřebují. Od optického maskování po kvantové bariéry, od detektoru, který vás varuje před přiblížením se k nepřátelům, k lékařskému nástroji, který léčí kamarády družstva; všechno a všechno může být postaveno vámi, a to není vše. Můžete si vybrat, jaké dovednosti si myslíte, že pomohou vaší strategii nejvíce v každé bitvě.
Dokonce jsme vytvořili vertikální bojový koncept. S parkourovými funkcemi včetně lezení, klouzání a válcování mohou hráči zažít vertikální bitvy na různých terénech, včetně hor, bažin a pouští. V této hře, aréna, která hostí vaše bitvy nejsou jen obrovská, plochá mapa, ale svět, kde můžete létat na obloze a pohybovat se v podzemí. Vytvořili jsme také řadu průzkumných míst roztroušených po celém světě. Zde si můžete prohlédnout chrámy v poušti s možností najít E-Cores odemknout nové dovednosti a zbraně. Uprostřed hromady zničených robotů, můžete také najít rukavice, které výrazně zvyšují rychlost šplhání.
Doufáme, že vám Cyber ​​Hunter může přinést nový způsob, jak si vychutnat hraní her a že budete milovat účast na soutěžích s pískovištěm, které nabízí. Hra má stále prostor pro zlepšení, nicméně pokud se během hry setkáte s přehřátím, zpomalením, občasným restartem nebo aktualizací zařízení, rádi bychom se předem omluvili a požádali o pochopení.
Můžeme vás ujistit, že tato verze nepředstavuje konečnou kvalitu hry, ale pouze začátek něčeho ještě zábavnějšího. Vaše cenné podněty a názory budou hybnou silou neustálého zlepšování kybernetického lovce a vaše nadšení a vášeň budou motivací pro naše pokračující úsilí.
Na závěr bychom vám rádi vyjádřili vděčnost za stažení a podporu naší hry. Děkuji!

Funkce:
- Živé postavy s podobnými tváří -
S příští generací tváře umění a více než sto kosmetických vzorů, mohou být vytvořeny odlišné a živé hrdiny

- Speciální dovednosti a taktika -
Spousta taktických dovedností, jako je optická kamufláž, kvantové bariéry, neviditelná silová pole, požární podpora. Můžete formulovat svůj vlastní taktický systém

- Vezměte si do nebe a hledejte, co potřebujete. Staňte se expertem na parkour a vyrazte na nepřátele ve stylu -
Klouzat po obloze, ponořit se do hlubokého moře, stoupat a stoupat, k dispozici je spousta parkourů, které lze použít během rychlého boje.

- Prozkoumejte a bojujte ve světě pískoviště -
Všechny terény jsou otevřeny k svobodnému prozkoumání, včetně vodopádů o výšce 100 metrů, pouštních chrámů a bažinných relikvií. V tomto světě najdete spoustu zbraní.

O nás:
Oficiální místo: http://www.cyberhunter.game
- Facebook Stránka: https://www.facebook.com/CyberHunterOfficial
- Facebook Group: https://www.facebook.com/groups/CyberHunterGroup/
- Nesouhlas: https://discord.gg/cyberhunter
- Twitter: https://twitter.com/CyberHunter__
- YouTube: https://www.youtube.com/CyberHunter
- Instagram: https://www.instagram.com/cyberhunter_official/

Download Cyber Hunter 0.100.75 APK

Cyber Hunter 0.100.75
Cena: Free
Současná Verze: 0.100.75
Instalace: 1,000,000+
Požadavky: Android 4.0+
Hodnocení Obsahu: Everyone
Název Balíčku: com.netease.lztgglobal