Poker World Mega Billions

Download Poker World Mega Billions for APK

  • Version: 1.1.95
  • Updated: November 22, 2019

Najkrajšia a najzábavnejšia pokerová aplikácia v hernom svete!
Veľké množstvo zaujímavých typov hier a najchladnejšie herné rozhrania vám prinesú úžasnú fascináciu a pohlcujúci herný zážitok! Tu si môžete užiť najčistejšie herné prostredie s spravodlivými a otvorenými pravidlami náhodného udeľovania licencií a obrovským množstvom voľných žetónov s bohatými darmi!


Hlavné rysy:
● Obrovské množstvo voľných žetónov: Tu budete vlastniť neslýchané obrovské množstvo voľných žetónov, ktoré každé štyri hodiny odletú do vrecka!
● Pozvať priateľov: Môžete pozvať svojich priateľov na vzrušujúce orgie v Texase. Stretnete milióny texaských hráčov z celého sveta!
● Slávne krúžky a trofeje: Vyhrajte prstene - korunovaciu slávu žralokov po zhromaždení všetkých žetónov Texas Hold'em Poker! Vyhrajte rôzne turnaje a získajte svoje vlastné trofeje!
● Farebné herné módy: Tu sa budú pravidelne spúšťať nové herné módy, ktoré vám prinášajú bezprecedentný herný zážitok. Príďte a otvorte dvere do nového sveta!
● Nastavenie úrovne hry: Vylepšením úrovne sa stretnete s pokročilejšími hráčmi a naučíte sa pokročilejšie pokerové zručnosti. Získate tiež vyššiu odmenu a stimuly.
● Bonus Facebook: Po pripojení k účtu Facebook získate každý deň viac žetónov zadarmo a mnoho fanúšikov. Ďalšou pokerovou superstar ste vy!


Tešíme sa na vašu účasť, sme veľmi radi, že môžeme získať váš hodnotný názor! Sledujte nás na Facebooku (https://www.facebook.com/PokerWorldMegaBillions/?modal=admin_todo_tour) alebo sa pripojte k našej diskusnej skupine (https://www.facebook.com/groups/2345755415664813/?source_id=301587127457191 ). Hráči z celého sveta si s vami vymenia skúsenosti a na vás bude čakať viac neobmedzených čipov.

【Táto hra】 je určená len pre zábavu pre dospelých (nad 21 rokov). Nezahŕňa žiadnu funkciu hazardných hier. Akýkoľvek úspech v tejto hre nenaznačuje budúci úspech pri hazardných hrách so skutočnými peniazmi.

【Táto hra】 neponúka hazardné hry so skutočnými peniazmi, ani neposkytuje príležitosť na získanie skutočných peňazí alebo fyzického tovaru.

Download Poker World Mega Billions 1.1.95 APK

Poker World Mega Billions 1.1.95
Cena: Free
Aktuálna Verzia: 1.1.95
Inštalácií: 100,000+
Požiadavky: Android 4.4+
Hodnotenie Obsahu: Teen
Názov Balíka: com.zmgzs.android.overseas.texas