Pocket Rogues: Ultimate

Pocket Rogues: Ultimate

  • Version: 1.28.1
  • Updated: May 22, 2020

Pocket Rogues je dynamická stará škola Action-RPG navržená v žánru Roguelike . Zde musíte vystřelit z hordy monstra tím, že cestujete unikátním a náhodně vytvořeným místem a vyvinete vlastní pevnost a hrdinové.

Bitvy v reálném čase budou vyzývat všechny hardcore hráče a výzkum pro životní prostředí a mnoho neobvyklých technik vás bude zajímat o dlouhé hodiny.

Desítky dungeonů plné jedinečných kořisti a monstra budou v Pocket Rogues . Hra má spoustu hrdinů , pro které můžete hrát, stejně jako mnoho šéfů , proti kterým budete bojovat, a bitva bude pro vás opravdovou zkouškou. A tradiční komponenty žánru RPG , jako je upgrady charakteru a zkoumání světa kolem nich, vás nikdy nenechají nudit!

"Po mnoho staletí tmavá žalář byla zvěstování nešťastných cestujících se svými tajemstvími a poklady. Jeden za druhým zmizeli poté, co se setkali s opravdovým Zlem, ale ponuré legendy jen zahřátí nových a nových dobrodruhů. Tak proč se stát jedním z nich?! "

VLASTNOSTI:

Hra je plně přehrávána v reálném čase bez přestávek mezi jednotlivými etapami! Přesuňte, vyhýbejte se překážkám a manévrujte kolem boků! Jedná se o zpracovaný bojový systém zaměřený především na kontrolu postavy a dovednosti hráče.
Zde je mnoho hrdinů : každý má jedinečné dovednosti, specifické vybavení a vlastní dendrogram.
Každý klesání je výjimečný! V průběhu hry se generuje vše, od míst a příšer až po kořist a náhodné střety. Nikdy neobdržíte dvě identické dungeony!
Hra obsahuje jedinečná umístění : každá z nich má svůj vlastní vizuální styl, jedinečné nepřátele, pasti a interaktivní objekty; a můžete se volně pohybovat mezi všemi otevřenými místy.
Vlastní pevnost: můžete stavět a vylepšit erekce na území pevnosti cechu tím, že otevřete a posilujete nové hrdiny a získáte přístup k novým herním technikám.
Pravidelné aktualizace. Hra byla podporována a aktivně rozvíjena po dlouhou dobu v úzkém kontaktu s komunitou a aktivními hráči.


Prémiová verze hry je navržena tak, aby zjednodušila extrakci krystalů a maximalizovala váš herní zážitek.

VLASTNOSTI ULTIMOVÉHO VERZE:

Počet všech krystalů , získaných zabitím příšer, šéfů a dokončení úkolů, se zvýší o 50%
• Přidali jste schopnost uložit hru před odchodem, být v jakémkoliv normálním žaláři, stejně jako auto-save při minimalizaci hry
• Berserk a všechny budoucí třídy prémií jsou k dispozici pro zlato
• Všechny normální dungeony jsou zcela zdarma
• Reklama je zcela zakázána

Tým týmu FaceBook (Eng): http://www.facebook.com/PocketRogues
VK (Rus) herní skupina: http://www.vk.com/pocketrogues

Pro všechny otázky můžete také kontaktovat vývojáře přímo: [email protected]

POZOR!
Pokud jste dříve zakoupili verzi Ultimate, ale nyní není k dispozici pro upgrade, napište na [email protected], včetně kódu nákupu, který jste obdrželi v e-mailu, když jste zaplatili. Pomůžu vám vyřešit tento problém.

Download Pocket Rogues: Ultimate 1.28.1 APK

Pocket Rogues: Ultimate 1.28.1
Cena: $2.99
Současná Verze: 1.28.1
Instalace: 50,000+
Požadavky: Android 4.1+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.EtherGaming.PocketRoguesUltimate