PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER-

PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER-

  • Version: 4.4.0
  • Updated: April 07, 2020

* بارگیری از طریق Wi-Fi کاملاً توصیه می شود.

M بازی آنلاین بازی موبایل eFootball را تجربه کنید
در اینجا در تیم PES ، بروزرسانی تلفن همراه eFootball PES 2020 نشان دهنده یک اقدام عظیم دیگر در جهت تحقق هدف ما از فراهم آوردن هواداران به همهجانبه ترین شبیه سازی فوتبال رقابتی است که تاکنون ایجاد شده است.
برای ما ، مفهوم اصلی PES با نوع هیجان های متوقف کننده قلب تعریف می شود که فقط هنگام مواجهه با افراد واقعی در زمان واقعی می توانند تجربه کنند. این ایده با عنوان جدید ما تجسم یافته است: eFootball ، که نمادی از همجوشی بی سابقه ای بین فوتبال و فوتبال است. مطابق با این ، PES 2020 تمرکز این سری را در ارائه شیوه های سرگرم کننده و خلاقانه برای رقابت با یکدیگر ، چه در چند نفره محلی و چه در اینترنت ، به طرفداران در سراسر جهان مضاعف خواهد کرد.

Thr هیجان کنسول فوتبال در دستگاه تلفن همراه خود را
با eFootball PES 2020 ، ما همان گیم پلی کنسول تحسین برانگیز را برنده شده ایم که جایزه "بهترین بازی ورزشی" E3 2019 را از آن خود کرده است ، و جوهر آن را تقطیر می کنیم تا معتبرترین تجربه فوتبال موبایل موبایل را به روز کنیم. با تشکر از تکنیک جدید "Finesse Dribble" ، که با همکاری آندرس اینیستا ، هافبک اسپانیایی نمادین ساخته شده ، توپ را مانند گذشته به دست آورید. پیشرفت های دیگر در به دام انداختن و کنترل کلی توپ نیز به شما امکان می دهد تا از تفاوت های کوچک در نحوه بازی هر بازیکن در این زمینه استفاده کنید. ما همچنین سیستم "الهام بخش" را اضافه کرده ایم که به بازیکنان خاص اجازه می دهد تا در نحوه رفتار هم تیمی های اطراف خود تأثیر بگذارند. درمجموع این قسمت ها تجربه ای است که باعث جذابیت فردیت بازیکنان می شود و به انتخاب بازیکنان مناسب برای موقعیت های مناسب و ترقی در شکل گیری شما به کمال اهمیت می دهد.

Lic مجوز جدید باشگاه بزرگ اروپا
در PES 2020 ، لیست کلوپ های برتر اروپا را به عنوان شرکای رسمی PES اضافه کرده ایم. علاوه بر بارسلونا ، ما مفتخریم كه اضافه كردن منچستر یونایتد ، بایرن مونشن و یوونتوس را اعلام كنیم - این دومی امسال منحصر به فرد برای PES هستند.
همچنین تعدادی مجوز از تیم های مختلف باشگاهی و ملی از جمله لیگ های رسمی مانند سری A TIM ایتالیا و سری BKT اضافه کرده ایم. اکنون می توانید گزینه های بیشتری نسبت به گذشته خود برای ایجاد تیم ستارگان بین المللی خود داشته باشید.

■ زمان واقعی ، مسابقات آنلاین
بازی محلی را با یک دوست در همان نیمکت تجربه کنید ، یا یک دوست را به صورت آنلاین ثبت کنید تا با هم در اینترنت بازی کنید. در "eFootball" ، می توانید در مقابل کاربران از سراسر جهان روبرو شوید ، وارد رویدادهای رقابتی محدود با زمان شوید و از بهترین گیم پلی esports با شدت بالا لذت ببرید.

■ حتی بیشتر افسانه ها
تعدادی از افسانه های جدید قرار است در کنار علاقه مندی های همیشگی مارادونا ، باتیستوتا ، و کان ، و همچنین افسانه های اختصاصی مانند بکهام ، زیکو و توتی به رده های بعدی بپیوندند.

ers بازیکنان برجسته نادر
بازیکنانی که در مسابقات آخر هفته خوب عمل کرده اند ، در این بازی به عنوان بازیکنان برجسته ظاهر می شوند. این نسخه های ویژه باعث افزایش رتبه بندی ، طراحی کارت های منحصر به فرد و در برخی موارد مهارت های اضافی می شوند. با شروع در PES 2020 ، همچنین می توانید انتظار داشته باشید که تیم های ویژه بازیکنان در طول فصل نمایان می شوند.

[مورد نیاز سیستم]
این برنامه یک بازی آنلاین است. لطفا از بازی با اتصال به اینترنت پایدار لذت ببرید.

[نمایش عنوان]
اگر ژاپنی را در تنظیمات زبان برنامه بازی انتخاب کنید ، "eFootball Winning Eleven 2020" نمایش داده می شود. اگر زبانی غیر از ژاپنی انتخاب کنید ، "eFootball PES 2020" نمایش داده می شود.

Download PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER- 4.4.0 APK

PES2017 -PRO EVOLUTION SOCCER- 4.4.0
قیمت: Free
نسخه فعلی: 4.4.0
نصب: 50,000,000+
الزامات: Android 5.0+
رتبه بندی محتوا: Everyone
نام بسته: jp.konami.pesam
Advertisement