Nitro Nation Drag & Drift

Download Nitro Nation Drag & Drift for APK

  • Version: 6.7.6
  • Updated: December 20, 2019

Для тих, хто живе життя 1/4 милі за один раз, Nitro Nation є найбільш захоплюючою іграшковою сутичкою!

Гонка, мод і налаштування десятків реальних ліцензованих автомобілів. Запустіть команду, запросіть друзів, виграйте турніри. Торгуйте автозапчастинами з іншими гонщиками в реальному часі і будуйте автомобіль своєї мрії!


БАГАТО АВТОМОБІЛІВ - суперкарів і екзотики? Перевірити. Тюнери та вуличні гонщики? Перевірити. Класичний і сучасний м'язи? Будьте впевнені! Найкраща частина? Там завжди більше їх приходять до гри!

Ми знаємо, що ви любите перетягувати гоночні автомобілі, ми маємо більше 100 реальних автомобілів від провідних міжнародних марок автомобілів, таких як Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen - і багато іншого!


FAIR PLAY - нічого «палива», якого ви повинні чекати. Безкоштовний "час доставки" для автомобілів або модернізації. Кожний автомобіль є конкурентоспроможний та немає "премії" кращі версії. Це все про майстерність водія та відданість справі.


РЕАЛЬНІ РЕЙСЕРС & КОМАНДИ - ми все про багатокористувацькі гонки, завжди на вас чекає онлайн-суперник на вулиці чи треку. Почніть з гонки будь-яку відстань від 1/8 до повної милі, приєднайтеся або створіть команду, виграйте турніри з вашим екіпажем, просуньтеся до рейтингу лідерів, або перевірте свої нерви в расах.

Приєднуйтесь до живої мультиплеерної гонки, грайте в реальному часі з друзями та противниками по всьому світу! Змагайтеся у щотижневих регіональних турнірах та прокладайте свій шлях через бронзові та срібні дивізії до Всесвітнього Золотого елітного дивізіону!

ЕПІЧНІ ОНОВЛЕННЯ - Оновлення та вдосконалення 33 унікальних компонентів автомобіля з 3-ма рівнями післяпродажного креслення. Задовольнити вашу потребу в швидкості і побудувати один-в-своєму роді верхню машину змагання. Коли-небудь мріяли про куріння екзотичного спортивного автомобіля у вашому 800 л.с. Volkswagen Golf? Щодня відбувається на вулицях МН.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДОКУМЕНТ - налаштуйте автомобіль для перетягування з прохолодними наклейками, розташуйте їх так, як вам подобається. Виберіть свій власний колір фарби і закінчіть для кожного біта. Додайте справжні шини Toyo і диски Tec Speedwheels, встановіть бампери, спідниці та спойлери, щоб дати своєму автомобілю неповторний вигляд!

CAR GEEKS WELCOME - з двигуном CarX Physics, у нас є найбільш реалістична фізика автомобіля на ринку - все працює так, як це відбувається в реальному житті. Налаштуйте ваші передачі з докладними специфікаціями, графіками Dyno, діаграмами передач і передовою статистикою гонки, які допоможуть вам використати свої знання про гонки.


ВІДКРИТЕ ОБ'ЄДНАННЯ
Веб-сайт: https://goo.gl/ZfcbGQ
Facebook: https://goo.gl/BX4B3u
Twitter: https://goo.gl/rLuvnk
Instagram: https://goo.gl/77mK7N
Розлад: https://goo.gl/rqFfxP
Reddit: https://goo.gl/14BBUC

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ
Для повністю встановленої гри потрібно, принаймні 1,5 Гб у вашій внутрішній пам'яті
ОС: Android 4.x або вище
Пристрій: 1 Гб оперативної пам'яті
Wifi: Необхідне підключення до Інтернету

Усунення несправностей

Якщо у вас виникли питання, переконайтеся, що ви ознайомлюєтеся з нашими поширеними запитаннями за адресою https://goo.gl/BT3Spx
або зв'яжіться з командою підтримки тут: https://goo.gl/YG8xPP

Політика конфіденційності: http://creative-mobile.com/privacy-policy/
Умови використання: http://creative-mobile.com/terms-of-use/
Advertisement

Download Nitro Nation Drag & Drift 6.7.6 APK

Nitro Nation Drag & Drift 6.7.6
Ціна: Free
Поточна Версія: 6.7.6
Встановлює: 10,000,000+
Вимоги: Android 4.1+
Контент-Рейтинг: Everyone
Назва Пакета: com.creativemobile.nno
Advertisement