Nitro Nation Drag & Drift

Nitro Nation Drag & Drift

  • Version: 6.9.0
  • Updated: June 29, 2020

Dla tych, którzy żyją 1/4 mili na raz, Nitro Nation jest najbardziej wciągającą grą wyścigów drag!

Wyścig, modyfikacja i dostrojenie kilkudziesięciu prawdziwych licencjonowanych samochodów. Uruchom zespół, zaproś przyjaciół, wygraj turnieje. Handluj częściami samochodowymi z innymi zawodnikami w czasie rzeczywistym i buduj swój wymarzony samochód!


WIELE SAMOCHODÓW - Supercars i Exotics? Czek. Tunery i zawodnicy uliczni? Czek. Mięśnie klasyczne i nowoczesne? Stawiasz! Najlepsza część? Zawsze pojawia się ich więcej!

Wiemy, że kochasz samochody wyścigowe drag, mamy ponad 100 prawdziwych samochodów z najlepszych międzynarodowych marek samochodów, takich jak Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen - i wiele innych!


FAIR PLAY - brak „paliwa”, na które trzeba czekać. Bezpłatnie od „czasu dostawy” dla samochodów lub modernizacji. Każdy pojazd jest konkurencyjny i nie ma ulepszeń „premium”. Chodzi o umiejętności prowadzenia samochodu i poświęcenie.


PRAWDZIWE WYŚCIGI I ZESPOŁY - wszyscy jesteśmy o wyścigach wieloosobowych, zawsze na ciebie czeka rywal online na ulicy lub na torze. Zacznij od ścigania się na dystansie od 1/8 do pełnej mili, dołącz lub stwórz drużynę, wygraj turnieje ze swoją ekipą, awansuj w rankingach liderów lub testuj nerwy w wyścigach zakładów.

Dołącz do wyścigu na żywo dla wielu graczy, graj w czasie rzeczywistym z przyjaciółmi i przeciwnikami na całym świecie! Rywalizuj w cotygodniowych turniejach regionalnych i awansuj poprzez dywizje brązu i srebra do Worldwide Gold Elite Racing!

ULEPSZENIA EPIC - Ulepsz i ulepsz 33 unikatowe komponenty samochodów za pomocą 3 poziomów planów części zamiennych. Spełnij swoją potrzebę szybkości i zbuduj jedyną w swoim rodzaju topową maszynę wyścigową. Czy kiedykolwiek marzyłeś o wypaleniu egzotycznego samochodu sportowego w swoim Volkswagenie Golfie o mocy 800 KM? Dzieje się każdego dnia na ulicach NN.

DOTYK OSOBISTY - dostosuj swój samochód do ciągnięcia za pomocą fajnych naklejek, układaj je tak, jak lubisz. Wybierz własny niestandardowy kolor farby i wykończenie dla każdego kawałka. Dodaj prawdziwe opony Toyo i felgi Tec Speedwheels na rynku wtórnym, zamontuj zderzaki, spódnice i spoilery na rynku wtórnym, aby nadać swojemu samochodowi wyjątkowy wygląd!

CAR GEEKS WELCOME - napędzany przez CarX Physics Engine, mamy najbardziej realistyczną fizykę samochodów na rynku - wszystko działa tak, jak w prawdziwym życiu. Dostrój biegi dzięki szczegółowym specyfikacjom, wykresom hamowni, wykresom biegów i zaawansowanym statystykom wyścigów, które pomogą Ci wykorzystać swoją wiedzę wyścigową.


WSPANIAŁA SPOŁECZNOŚĆ
Strona internetowa: https://goo.gl/ZfcbGQ
Facebook: https://goo.gl/BX4B3u
Twitter: https://goo.gl/rLuvnk
Instagram: https://goo.gl/77mK7N
Discord: https://goo.gl/rqFfxP
Reddit: https://goo.gl/14BBUC

WYMAGANIA TECHNICZNE
W pełni zainstalowana gra wymaga co najmniej 1,5 GB w pamięci wewnętrznej
OS: Android 4.x lub nowszy
Urządzenie: 1 GB pamięci RAM
Wifi: wymagane jest połączenie z Internetem

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Jeśli masz jakieś pytania, sprawdź nasze FAQ na https://goo.gl/BT3Spx
lub skontaktuj się z zespołem wsparcia tutaj: https://goo.gl/YG8xPP

Polityka prywatności: http://creative-mobile.com/privacy-policy/
Warunki użytkowania: http://creative-mobile.com/terms-of-use/

Download Nitro Nation Drag & Drift 6.9.0 APK

Nitro Nation Drag & Drift 6.9.0
Cena £: Free
Obecna Wersja: 6.9.0
Instaluje Się: 10,000,000+
Wymagania: Android 4.1+
Ocena Zawartości: Everyone
Nazwa Pakietu: com.creativemobile.nno
Advertisement