Nitro Nation Online

Nitro Nation Online

  • Version: 6.9.0
  • Updated: June 29, 2020

برای کسانی که زندگی یک چهارم مایل در یک زمان زندگی می کنند، Nitro Nation جذاب ترین بازی مسابقه ی کشیدن است!

مسابقه، مد و تعدادی ده ها اتومبیل واقعی مجاز. شروع یک تیم، دعوت دوستان خود، پیروزی در مسابقات. قطعات خودرو را با رقیبان دیگر در زمان واقعی و ساخت ماشین رویای خود بسازید!


بسیاری از اتومبیل ها - Supercars و Exotics؟ بررسی. تونرها و راننده های خیابانی؟ بررسی. عضله کلاسیک و مدرن؟ شرط می بندی! بهترین قسمت؟ همیشه بیشتر آنها به بازی می آیند!

ما می دانیم که دوست دارید اتومبیل های مسابقه ای را بکشید، ما بیش از 100 خودرو واقعی از مارک های خودروی بین المللی مانند آئودی، BMW، شورلت، کرایسلر، دوج، فورد، جگوار، مرسدس بنز، نیسان، سوبارو، فولکس واگن و بسیاری دیگر داریم!


FAIR PLAY - هیچ "سوخت" که باید صبر کنید. رایگان از زمان تحویل برای اتومبیل یا ارتقاء. هر وسیله نقلیه رقابتی است و هیچ ارتقاء "حق بیمه" وجود ندارد. همه چیز در مورد بازیکن مهارت رانندگی و تعهد است.


RACERS REAL & TEAMS - ما در مورد مسابقه چند نفره هستیم، همیشه یک رقیب آنلاین در انتظار شما در خیابان یا مسیر است. با مسابقه هر مسافتی از 1/8 تا مسافت کامل، با پیوستن یا ایجاد یک تیم، مسابقات با خدمه خود، پیروزی در رتبه بندی رهبران، یا اعصاب خود در مسابقات تساوی، شروع کنید.

پیوستن به یک مسابقه چند نفره زنده، بازی در زمان واقعی با دوستان و مخالفان در سراسر جهان! رقابت در مسابقات منطقه ای هفتگی و راه خود را از طریق تقسیمات برنز و نقره به بخش طلای Elite Racing در سراسر جهان!

EPIC UPGRADES - ارتقاء و بهبود 33 مدل ماشین منحصر به فرد با 3 مرحله از طرح های پس از فروش. رضایت شما را به سرعت و ساخت یک ماشین مسابقه ای کشیدن از یک نوع. همیشه روی سیگنال خودروی عجیب و غریب خود در 800 HP Volkswagen Golf سیگار کشیدید؟ هر روز در خیابان های NN اتفاق می افتد.

پیکربندی شخصی - ماشین کشیدن خود را با علامت های خنک سفارشی کنید، آنها را به طوری که دوست دارید ترتیب دهید. رنگ رنگ سفارشی خود را انتخاب کنید و برای هر بیتی پایان دهید. اضافه کردن رینگ های Toyo واقعی و تیک Speedwheels پس از فروش، نصب bumpers پس زمینه، دامن و spoilers را به ماشین خود را یک نگاه منحصر به فرد!

CAR GEEKS خوش آمدید - توسط موتور فیزیک CarX طراحی شده است، ما فیزیک ماشین واقعی ترین در بازار است - همه چیز کار می کند راه آن را در زندگی واقعی است. چرخ دنده های خود را با مشخصات دقیق، دینو گراف، نمودار دنده و آمار پیشرفته مسابقه کمک خواهد کرد که دانش مسابقه خود را برای استفاده قرار دهید.


جامعه عالی>
وبسایت: https://goo.gl/ZfcbGQ
فیس بوک: https://goo.gl/BX4B3u
توییتر: https://goo.gl/rLuvnk
نمایش مشخصات عمومی: https://goo.gl/77mK7N
اختلاف نظر: https://goo.gl/rqFfxP
ردیت: https://goo.gl/14BBUC

الزامات فنی
بازی به طور کامل نصب شده نیاز به حداقل 1.5 گیگابایت در حافظه داخلی شما دارد
OS: Android 4.x یا بالاتر
دستگاه: 1 گیگابایت رم
فای: اتصال به اینترنت مورد نیاز است

خرابی

اگر سوالی دارید، مطمئن شوید که سوالات متداول ما را در https://goo.gl/BT3Spx بررسی می کنید
یا با تیم پشتیبانی تماس بگیرید: https://goo.gl/YG8xPP

خط مشی رازداری: http://creative-mobile.com/privacy-policy/
شرایط استفاده: http://creative-mobile.com/terms-of-use/

Download Nitro Nation Online 6.9.0 APK

Nitro Nation Online 6.9.0
قیمت: Free
نسخه فعلی: 6.9.0
نصب: 10,000,000+
الزامات: Android 4.1+
رتبه بندی محتوا: Everyone
نام بسته: com.creativemobile.nno
Advertisement