Nitro Nation Drag & Drift

Nitro Nation Drag & Drift

  • Version: 6.9.0
  • Updated: June 29, 2020

triivimisrežiim saabub nitrorahvale!
kõige sõltuvust lohistav võidusõidumäng läheb külili! rassige, modigeerige ja häälestage kümneid päris litsentseeritud autosid.
looge meeskond, kutsuge sõbrad kokku, võidage turniire.
kaubelda autoosadega reaalajas teiste võidusõitjatega ja ehitada oma unistuste auto nii pukseerimis- kui ka driftivõistlusteks! kohtuge driftiga - kõige arenenum ja realistlikum driftirežiim tuleb võidusõidumaailma! tipptasemel tehnoloogia loob kõigi aegade kõige täpsema ja elutruuma driftikogemuse
! uued vedrustuse täiendused, et kohandada teie auto spetsiaalselt triivimiseks.
intuitiivsed, kohandatavad juhtnupud sobivad igale võidusõitjale.Kui neid on nähtud enne unikaalseid radu, mis on loodud triivimiseks.autopartiide jaoks - superautod ja eksootikad?
Kontrollima.
tuunerid ja tänavavõistlejad?
Kontrollima.
klassikaline ja moodne lihas?
looda sa!
parim osa?
neid on alati rohkem mängu tulemas! me teame, et teile meeldivad võidusõiduautod, meil on rohkem kui 150 päris autot rahvusvahelistest tippbrändidest, nagu audi, bmw, chevrolet, chrysler, dodge, ford, jaguar, mercedes-benz, nissan
, subaru, volkswagen - ja palju muud! tõelised võidusõitjad ja meeskonnad - me tegeleme mitmevõistlustega - tänaval või rajal ootab teid alati mõni online rivaal.
alustage ükskõik millise distantsi läbimisest 1/8 kuni täieliku miilini, liituge meeskonnaga või looge meeskond, võidage oma meeskonnaga turniire, liikuge edetabeli edetabelisse või proovige oma närve kihlvedude võistlustel. Arvestage reaalajas võidusõitudel ennustuspakkumistega
ja triivihooajad.
teenige rohkem punkte ja võidage mängusiseseid raha või isegi kulda! liituge mitme mängijaga võistlusega, mängige reaalajas sõprade ja vastastega kogu maailmas!
võistelge iganädalatel piirkondlikel turniiridel ja liikuge läbi pronksi- ja hõbedavõistluste maailma kuld eliidi võidusõidudivisjonisse! Eepilised uuendused - täiustage ja täiustage 33 ainulaadset autokomponenti koos 3-astmelise järelturu plaanidega.
rahuldage oma kiirusevajadus ja ehitage ainulaadne tipptasemel võidusõidumasin.
kas olete kunagi unistanud oma 800 hj volkswagen golfis eksootilise sportauto suitsetamisest?
juhtub iga päev nn tänavatel. 4 uue vedrustuse versiooniuuendusega saate muuta oma lemmikauto lowrideriks või anda sellele show-stopp-hoiaku.
täpsustage vedrud ja siibrid, et optimeerida juhtimist või veojõudu.isikupärane puudutus - kohandage oma pukseerimisautot jahedate kleebistega, korraldage need nii, nagu soovite.
vali igale värvile oma värv ja viimistlus.
lisage tõelised toyo rehvid ja järelturu tec kiirrataste veljed, paigaldage järelturul olevad põrkerauad, seelikud ja spoilerid, et anda oma autole ainulaadne ilme! Valida on üle 20 variandi drifti juhtimisseadmete vahel, millel on võimalus neid liigutada ja nende suurust muuta, et teha oma juhtimissegu!
geeks teretulnud - carx-füüsika mootori toitel on meil turul kõige realistlikum autofüüsika - kõik toimib nii nagu päriselus.
häälestage oma käike üksikasjalike andmete, dyno-graafikute, käigustabelite ja täpsema võistlusstatistika abil, mis aitab teil võidusõidualaseid teadmisi kasutada. vedrustuse liuguri reguleerimise süsteem võimaldab teil häälestada triivlukustuskomplekti, eesmised ülerullid, tagumised ülerullid ja rullumisvastane seade
baarid, kui soovite, et saada võimalikult palju libistamisvõimalusi! fantastiline kogukonna veebisait: https://goo.gl/zfcbgqfacebook: https://goo.gl/bx4b3utwitter: https://goo.gl/rluvnkinstagram: https
: //goo.gl/77mk7ndiscord: https://goo.gl/rqffxpreddit: https://goo.gl/14bbuctechnical Nõuded täielikult installitud mängule vajavad teie sisemises salvestusruumis vähemalt 1,5 gb: android 4.x või uuem seade:
1 gb ramwifi: kui teil on küsimusi, on vaja Interneti-ühendust, siis kontrollige kindlasti meie küsimust aadressil https://goo.gl/bt3spxor. Võtke ühendust tugimeeskonnaga siin: https://goo.gl/yg8xppprivaatsuseeskirjad: http:
//creative-mobile.com/privacy-policy/kasutustingimused: http://creative-mobile.com/terms-of-use/

Download Nitro Nation Drag & Drift 6.9.0 APK

Nitro Nation Drag & Drift 6.9.0
Hind: Free
Praegune Versioon: 6.9.0
Installib: 10,000,000+
Nõuded: Android 4.1+
Sisu Hinnang: Everyone
Paketi Nimi: com.creativemobile.nno
Advertisement