My Little Princess: Stores. Girls Shopping Dressup

My Little Princess: Stores. Girls Shopping Dressup

  • Version: 1.13
  • Updated: March 18, 2020

My Little Princess Stores je příběh digitální dollhouse hra, kde každá hra je nové dobrodružství. Bavte se předstírat, že hraje v obchodech princezny vesnice. Získejte nejnovější módu v obchodě s oděvy, dressup, make-up a spoustu oblečení. Najděte si nového nejlepšího přítele a místní obchod se zvířaty nebo jednoduše navštivte supermarket pro některé potraviny a párty. Existuje mnoho dalších obchodů a míst pro vás hrát a objevovat v Little Princess Stores.

Proč děti a rodiče milují naše hry?
My Little Princess hry jsou digitální verze klasické hry dollhouse. Naše dětská hra nemá žádná pravidla ani cíle, je to vše o volné hře a předstírání. To je to, co dělá naše hry tak vzrušující pro děti. Všechno, co dítě ve hře vidí, je dotykové nebo neřešitelné. Můžete mít princeznu šaty do party, aplikovat dívky make-up a přizpůsobit každý znak. Spojením všech našich her pomáháme dětem vybudovat celý svět kolem vlastního dobrodružství.

Vlastnosti hry:
- 10 nových míst a obchodů k prozkoumání!
- Zbrusu nové postavy se setkat a hrát v obou My Little Princess hry.
- BRAND NEW horkovzdušný balón funkce! Každá z her Má malá princezna má nyní „horkovzdušnou balónu“, kde umístíte postavy dovnitř a pak se dotknete tlačítka „liftoff“. Hra pak otevře mapu s úplně jinou hru prozkoumat!
- Podpora Multi-touch, takže si můžete hrát s přáteli na stejném tabletu
- Použijte horkovzdušný balón k cestování mezi staženými malými princeznami

Doporučená věková skupina
My Town: My Little Princess Stores je ideální pro děti všech věkových skupin mezi 4-12. Mladší děti si mohou hrát se svými rodiči, zatímco starší děti si mohou hrát hru se svými přáteli nebo sami. Všechny hry My Town podporují imaginativní hru, pomáhají rozvíjet kreativitu a empatii. Naše hry jsou používány autisty a speciálními terapeuty po celém světě.

Download My Little Princess: Stores. Girls Shopping Dressup 1.13 APK

My Little Princess: Stores. Girls Shopping Dressup 1.13
Cena: Free
Současná Verze: 1.13
Instalace: 1,000,000+
Požadavky: Android 4.4+
Hodnocení Obsahu: Everyone
Název Balíčku: mylittleprincess.stores.free
Advertisement