Mario Kart Tour

Download Mario Kart Tour for APK

  • Version: 1.1.1
  • Updated: October 18, 2019

■ Mario Kart teeb maailmaturnee!
Mario ja sõbrad lähevad selles uues Mario Kartis globaalseks, kui nad lisaks klassikalistele Mario Kart kursustele võistlevad ka reaalainete linnadest inspireeritud kursustel! Neid sihtkohti pakutakse ringreisidel, mis vahetuvad iga kahe nädala tagant! Lisaks ikoonilistel lokatsioonidel põhinevatele kursustele saavad mõned teie lemmik Mario Karti tegelased variatsioone, mis hõlmavad mängus kajastatud linnade kohalikku maitset!

■ lõputu Mario Kart lõbus käeulatuses!
Mario Kart seeria, mida paljud teavad ja armastavad, on valmis tormama maailma - üks nutiseade korraga! Ainult ühe sõrmega saate uute ja klassikaliste Mario Kart'i kursustega täidetud tassides kulda hõlpsalt juhtida ja triivida ning laastavaid esemeid visata.

■ Nab 1. koht esemete ja meeletu režiimiga!
Mario Kart Touril on teil juurdepääs võimsate esemete arsenalile, mis võib hipodroomi asju segamini ajada! Lülitage kuumus sisse, aktiveerides uue meeletu režiimi, mis annab teatud esemetele piiramatu varustuse ja muudab teid võitmatuks! Kasutage tekkivat kaost maksimaalselt ära, sest meeletu režiim kestab vaid lühikest aega!

■ koguge autojuhte, kardisid, märke ja palju muud!
Teenige Grand Starsi, võites võistluse või tulistades välja torustiku, et saada rohkem juhte, kardisõidukeid ja purilennukid! Võite ka mängusisese nime kõrval uhkelt kuvada teatud väljakutsete täitmisega teenitud märke!

■ Boonusväljakutse kursused muudavad keerukamaks traditsioonilised võistlused!
Teatud võistlustel pole 1. koht alati eesmärk. Nimedega nagu "Vs. Mega Bowser" ja "Goomba Takedown" nõuavad need boonusväljakutsekursused teistsugust lähenemist mängule ja strateegiale!

■ võidujooks oma veebipõhise auastme tõstmiseks!
Panustage parimatega! Teie rekordid määravad teie võrdluse teiste mängijatega üle kogu maailma. Jätkake sõitjate, kardide ja purilennukite erinevate kombinatsioonide harjutamist ja proovimist, et oma tulemust suurendada ja tippu tõusta!

Märkus: Mario Kart Touri mängimiseks on vajalik Nintendo konto.

* Tasuta käivitamine; saadaval on valikulised mängusisesed ostud. Vajalik püsiv Internet, ühilduv nutitelefon ja Nintendo konto. Lisatasu võib olla tasuline.
* Meie reklaamide kohta lisateabe saamiseks lugege Nintendo privaatsuspoliitika jaotist „Kuidas me teie andmeid kasutame”.
* Võib sisaldada reklaami.

Kasutusleping:
https://support.mariokarttour.com/application_eula

© 2019 Nintendo
Mario Kart on Nintendo kaubamärk.
Advertisement

Download Mario Kart Tour 1.1.1 APK

Mario Kart Tour 1.1.1
Hind: Free
Praegune Versioon: 1.1.1
Installib: 10,000,000+
Nõuded: Android 4.4+
Sisu Hinnang: Everyone
Paketi Nimi: com.nintendo.zaka
Advertisement