Last Hope Sniper - Zombie War: Shooting Games FPS

Last Hope Sniper - Zombie War: Shooting Games FPS

  • Version: 2.0
  • Updated: June 26, 2020

Připravte se na jeden z nejlepších fps odstřelovačových her na mobilu! Stáhněte si tuto offline a zdarma zombie sniper war game!

Je čas na to, abyste se dostali do světa apokalypsy Pusté země Poslední nádeje. Zombie, nájezdníci a zákeřní smrtící nepřátelé toulí pustinou po celém světě. Rescue survivors a zabít, aby zůstali naživu, jen vy můžete zachránit svět v tomto příběhu poháněl hru first person shooter.

Vy a váš arzenál zbraní, útočných pušek, pistolí a mnoha epických dovedností, včetně granátů a odpalovačů raket, je to, co stojí mezi posledními přeživšími a vypuknutím pandemického zombie.

Připravte se, zaměřte se na svůj cíl a vystřelte zbraní, abyste dokázali, že jste nejlepší sniper v žánru střelbových her. Zabijte zombie a probojujte se po celém světě apokalypsy Fronta FPS Non-Stop Action.

Úžasné funkce;
- Ponorné mise na bázi příběhu : Více než 150+ misí a nové mise se přidávají po celou dobu!
- Bohaté a podrobné prostředí : Město se stalo vaším bojištěm! V této válce musíte bojovat, abyste chránili své přátele a rodinu ve velkém množství různých míst.
- Realistické animace smrti a nárazů : Zjistěte, jak se nepřátelé vyhnuli a zhroutí se na auta, barely nebo rovně dolů v chodníku!
- Sbírejte dovednostní karty z cenných přepravek : Více než 25+ dovedností a nových dovedností přidáváno po celou dobu! Spouštěč rakety, šoková kulka, jedovaté granáty, střely střel a stínění, abychom jmenovali jen pár.
- Upgradovatelné zbraně zabíjení zombie : Když je apokalypsa u vašeho prahu, budete potřebovat silné zbraně, abyste se proti tomu postavili!
- Kamera zabitých výstřelů : Postupujte podle odstřelovací pistole, když jde k vaší smrti. Získejte zblízka pohled na vaše práce jako zkušený střelec, který jste!
- Připraveno. Cíl. Oheň! Snadné a intuitivní ovládání : Být nejlepší odstřelovač můžete být bez hry, která vás držá zpátky!
- Hra offline : Nezastavujte hraní jen proto, že internet klesl. Hrajte offline a užijte si tuto hru FPS kdykoliv a kdekoliv!

Pokud máte rádi hry, neváhejte si stáhnout tento non-stop Action FPS a hrát jak offline, tak i zdarma!

Jsme herní studio z Indie, které naslouchá našim hráčům a snaží se udělat to nejlepší možné hry pro první osobu! Budeme pokračovat v aktualizaci hry a přidání ještě zajímavějšího obsahu!

Sledujte nás, abyste dostali zprávy a aktualizace;
facebook.com/JESoftware

Bavte se hrát tuto hru prvního člověka střílečka!

Download Last Hope Sniper - Zombie War: Shooting Games FPS 2.0 APK

Last Hope Sniper - Zombie War: Shooting Games FPS 2.0
Cena: Free
Současná Verze: 2.0
Instalace: 10,000,000+
Požadavky: Android 4.1+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.JESoftware.LastHopeSniperWar