Injustice: Gods Among Us

Injustice: Gods Among Us

  • Version: 3.3.1
  • Updated: May 21, 2020

Vybudovat epický kádr DC Super Heroes a darebáci a připravte se na bitvu! Nespravedlnost: GODS mezi námi je free-to-play sběratelskou karetní hra, kde si vybudovat seznam postav, pohybů, sil a zařízení a vstoupit do arény v kontaktu na bázi 3-on-3 akční souboje.

BOJ
Používat dotykovou obrazovku mechaniky svého mobilního zařízení k boji své nepřátele v 3-on-3 akční souboje. Přejetím a klepnutím provádět komba a budovat svou sílu sundat speciální útoky a super pohyby pořízené přímo z konzolové verzi hry.

O ÚROVEŇ VÝŠ
Sestavte si svůj tah set, zvýšit své schopnosti, aktualizovat své postavy a výbavu, a porazit konkurenci. Neustále vyvíjejí svou sbírku karty, aby se vešly svůj styl hry a dát své nejlepší tým dopředu, jak si vzít na sérii DC super hrdina a villian combatants.z

Online multiplayer
Vezměte na reálných protivníků v online multiplayer bitvách. Soutěžte proti hráčům na celém světě na žebříčků, a na turnajích naplněných úžasné odměny. Sledovat replaye svých předešlých útočných a obranných bojů zdokonalovat své schopnosti a váš tým lineup. Vést svůj tým k vítězství!

MASSIVE ROSTER
Sbírat a hrát jako vaše oblíbené ikony DC Comics: Superman, Batman, Wonder Woman, The Joker, Green Arrow, Flash, Bane, Green Lantern, Doomsday, a mnoho dalších. S každou alternativní verzi těchto ikonických postav dostanete novou sadu sil a pohybů a zcela nový boj!

Skvělou grafiku
Přináší nejlepší ve své třídě grafiky na svém telefonu nebo tabletu, s vlastní animací pro každou jednotlivou super hrdina a darebák. Vstoupit do boje Arkham Asylum, Batcave, The Watchtower a dalších ikonických lokalit z DC Comics, plně v 3d.


Poznámka: Nespravedlnost: GODS mezi námi je zdarma hrát, ale obsahuje položky, které lze zakoupit za skutečné peníze.

Download Injustice: Gods Among Us 3.3.1 APK

Injustice: Gods Among Us 3.3.1
Cena: Free
Současná Verze: 3.3.1
Instalace: 10,000,000+
Požadavky: Android 4.0+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.wb.goog.injustice
Advertisement