Idle Construction 3D

Download Idle Construction 3D for APK

  • Version: 2.7.1
  • Updated: November 20, 2019

Ласкаво просимо до простої гри з магнатом будівництва управління часом, заробляння грошей та створення імперії, щоб підняти свій бізнес та зібрати найбільші знакові будівлі! Будівництво в режимі очікування - місто-магнат видає з інших ігор міста будівельника на холостий геймплей. Ви можете побудувати офіс, будинки, школу; розширити свій регіон, покращуючи співробітників та їх швидкість роботи. У простої магнатського будівництва ви створюєте власну будівельну корпорацію.

Станьте найважливішим магнатом на будівництві та розширіть свій інвентар, щоб побудувати нову будівлю в місті, яка приносить вам максимальний прибуток. Підвищення до нової забудови міста; збільшити свій будинок, отримавши складний бізнес з будівництва! Будуйте будинки у своєму місті! Розвивайте свій бізнес на нерухомості, заробляйте грошові кошти, зростайте свою імперію і станьте бізнес-магнатом, який простоює. Грайте в нашу будівлю будівництва міста простою. Станьте магнатом-будівельником, керуючи своєю міською будівельною фірмою. Розширюйте свою корпоративну, будуйте імперію та заробляйте якомога більше грошей y просто простою граю!

Будуйте свій бізнес, заробляйте більше грошей та розширюйте оновлення своєї торгівлі та розблоковуйте нові функції, а потім будуйте свою імперію золота! Будьте готові розбагатіти, отримайте тонни золота та грошей. У цьому конструкторському магнаті, простоюванні, крані та натисканні гри; вам доведеться вдосконалити навички управління грошима та стати найбагатшим бізнес-магнатом. Будьте готові створити, модернізувати та механізувати найприбутковіше місто усіх часів у найкращій простої грі.
Advertisement

Download Idle Construction 3D 2.7.1 APK

Idle Construction 3D 2.7.1
Ціна: Free
Поточна Версія: 2.7.1
Встановлює: 1+
Вимоги: Android 5.0+
Контент-Рейтинг: Everyone
Назва Пакета: com.gpp.idleconstruction
Advertisement