Head Soccer LaLiga 2019 - Best Soccer Games

Head Soccer LaLiga 2019 - Best Soccer Games

  • Version: 6.0.7
  • Updated: July 09, 2020

ADHEAD SOCCER LA LIGA 2019 - Futbola spēles official ir oficiālā bezmaksas Spānijas līgas futbola spēle 2018.-2019. Izvēlieties savas iecienītākās futbola komandas starp oficiālajām LaLiga komandām, atlaidiet savus spēcīgos šāvienus un nogādājiet futbola komandu futbola pasaules rangu virsotnē! ¡Punktu tūkstošiem mērķu, izmantojot savu futbola lielo galvu un kļūt par galīgo čempionu un futbola komandas varoni!

Lejupielādējiet vienu no labākajām futbola spēlēm par brīvu un izbaudiet futbolu ar visiem futbola klubiem un superzvaigznēm no LaLiga!

Iespaidiet FIFA un fanus, novērtējot neticamus mērķus labākajos oficiālajos futbola stadionos: Bernabéu, Camp Nou, Calderón,… Kāda ir jūsu mīļākā futbola komanda? Izvēlieties futbola komandu no sapņu līgas un spēlējiet kā mini futbolistu ar bobble galvu. Vārtsargi, aizstāvji, pussargi,… tikai Head Soccer LaLiga 2019 - Soccer Games ir visi oficiālie futbola spēlētāji no LaLiga!

Pievienojieties miljoniem spēlētāju šajā aizraujošajās futbola spēlēs un izbaudiet spēlēt ar visiem saviem iecienītākajiem futbolistiem: Messi, Griezmann, ... Tagad jums vienkārši ir jāizvēlas sava lielā futbola spēlētājs, izkļūt laukā, jāpierāda savas prasmes un uzvarēt turnīros - spēle!

Šo futbola izaicinājumu var uzņemties tikai labākie spēlētāji! Parādiet savas bumbu prasmes un pārspējiet katru kārtu tā, it kā tas būtu galīgais! Mēģiniet izdzīvot visvairāk pārsteidzošajā futbola spēlē, lēcienoties tikpat augstu kā jūs, spiežot spēcīgāk un sprintot ātrāk nekā visi jūsu konkurenti spēles laikā. Iegūstiet pārsteidzošus mērķus katrā sadursmē un uzvarē visus kausus, līgas un turnīrus. Lejupielādēt Head Soccer LaLiga 2019 - Futbola spēļu līgu tagad, labākās futbola komandu sporta spēles!

== SPĒLES ĪPAŠĪBAS ==

OFICIĀLĀS LICENCES NO LALIGA⚽
Spēlējiet futbolu reālos stadionos ar visiem saviem elkiem. Vienīgā sporta spēle ar oriģinālajiem futbola klubiem un Spānijas līgas futbola spēlētājiem 2018.-2019.

DZELZCEĻA UN UZLABOŠANA⚽
Attīstiet savus futbola spēlētājus un viņu prasmes: SPEED, lai ātri pārvietotos pa lauku, SHOT, lai padarītu to neapturamu, JUMP lēciens augstāks katrā uzbrukumā un aizsardzībā, SPRINT, lai apsteigtu savus konkurentus, POWER UP, lai samazinātu laiku starp īpašiem kadriem… Level up un būt galīgais rezultāts varonis!

AMAZING SPECIAL SHOTS⚽
Sakauj visus pretiniekus, izmantojot šokējošos īpašos sitienus: Dragon Ball, Orange Machine, Falling Star ... Un vairāk! Katrā no tiem ir satriecošs gaismas un skaņas efekts! Galīgais ekstrēms futbols!

DIVISIONS⚽
Izveidojiet savu spēlētāju un konkurējiet. Izvēlēties no trim kategorijām: bronzas, sudraba un zelta. Win spēles, lai sasniegtu Zelta kategoriju un pārspētu citus spēlētājus. Uzvaras iegūs jums atalgojumu, ko var izmantot, lai izlīdzinātu atskaņotāju.

GAME MODES⚽
Izmēģiniet CUP, kur tiek pieminēti čempioni! Iet uz leju vēsturē, izmantojot visas kārtas, un izbaudiet spēlēt Final Cup!

Sāciet FRIENDLY spēli un spēlējiet futbola spēles pret jebkuru klubu, kuru vēlaties!
Konsekvence ir panākumu atslēga LEAGUE! Jums jātiek galā ar visām komandām un iegūstiet punktus no katras spēles, lai pēc sezonas beigām sarindotu tabulas augšpusē.

JŪSU DRAUGI
Sinhronizējiet progresu, izmantojot Google Play spēles un Facebook. Cik mērķu jūs varētu gūt?

Pat Luis Figo ir jautri spēlēt Head Soccer LaLiga - Soccer Games, pārbaudiet to: http://laliga.es/en/video/sportel-visita
Spēlē Dream League, sasniedziet Zelta nodaļu. Izbaudiet spēlējot Head Soccer LaLiga 2019 - Futbola spēles!

Šī lietotne izmanto Wi-Fi vai mobilos datus (ja pieejami), lai lejupielādētu spēles saturu un reklāmu. Varat atspējot mobilo datu izmantošanu šajā spēlē no iestatījumiem / mobilajiem datiem. Apmeklējiet mūs:

http://laliga.es
http://laliga.es/apps/head-soccer
https://facebook.com/LaLiga
http://facebook.com/headsoccerlaliga
http://twitter.com/laliga
https://instagram.com/laliga

Download Head Soccer LaLiga 2019 - Best Soccer Games 6.0.7 APK

Head Soccer LaLiga 2019 - Best Soccer Games 6.0.7
Cena: Free
Pašreizējā Versija: 6.0.7
Instalē: 10,000,000+
Prasības: Android 5.0+
Satura Vērtējums: Everyone
Paketes Nosaukums: com.generamobile.headsoccerlaliga
Advertisement