Head Soccer La Liga

Head Soccer La Liga

  • Version: 6.0.3
  • Updated: April 29, 2020

⚽HEAD SOCCER LA LIGA 2019 - بازی های فوتبال ⚽ رسمی بازی ورزشی رایگان برای فوتبال اسپانیا برای فصل 2018-2019 است! تیم های فوتبال مورد علاقه خود را در میان تیم های رسمی LaLiga انتخاب کنید، عکس های قدرتمند خود را بیرون بکشید و تیم فوتبال خود را به بالاترین رده بندی های فوتبال جهان ببرید! ¡تعداد هزار هدف را با استفاده از سرتاسر فوتبالیتان به دست آورید و قهرمان نهایی و قهرمان تیم فوتبال خود شوید!

دانلود یکی از بهترین بازی های فوتبال به صورت رایگان و لذت بردن از بازی فوتبال با تمام باشگاه های فوتبال و ستاره های بزرگ از LaLiga!

FIFA و طرفداران را تحت تأثیر قرار می دهد و اهداف باور نکردنی در بهترین استادیوم های فوتبال را به نمایش می گذارد: برنابئو، کمپ نو، کالدرون، ... تیم فوتبال مورد علاقه شما چیست؟ یک تیم فوتبال را از لیگ رویایی انتخاب کنید و به عنوان یک فوتبالیست مینی با سر و صدای بلند بازی کنید. دروازه بانان، مدافعان، هافبک ها، ... فقط Head Soccer LaLiga 2019 - بازی های فوتبال دارای تمام بازیکنان فوتبال رسمی از LaLiga است!

پیوستن به میلیون ها بازیکن در این بازی های هیجان انگیز فوتبال و لذت بردن از بازی با تمام فوتبالیست های مورد علاقه خود را: مسی، Griezmann، ... حالا شما فقط نیاز به انتخاب بازیکن فوتبال بزرگ خود را، خارج شدن در زمینه، نشان دادن مهارت های خود و پیروزی در مسابقات - بازی

تنها بهترین بازیکنان می توانند در این چالش فوتبال شرکت کنند! مهارت های توپ خود را نشان دهید و هر دور را ضرب و شتم کنید هرچند که یک فینال بود! سعی کنید در مسابقات فوتبال شگفت انگیز پریدن به همان اندازه که شما می توانید، زنده بمانید، سریع تر از همه رقبای خود در بازی، قوی تر و سریع تر شوید. اهداف شگفت انگیز را در هر مسابقه ای به دست آورید و تمام فنجان ها، لیگ ها و مسابقات را برنده شوید. دانلود سر Soccer LaLiga 2019 - لیگ برتر فوتبال، بهترین بازی های ورزشی تیم های فوتبال!

== ویژگی های بازی ==

مجوزهای رسمی از LALIGA⚽
فوتبال در استادیوم های واقعی با تمام بتهای خود بازی کنید تنها بازی ورزشی با باشگاه های اصلی فوتبال و بازیکنان از فوتبال لیگ اسپانیا برای 2018-2019 فصل!

قطار و بهبود
بازیکنان فوتبال خود را توسعه دهید و مهارت های خود را: SPEED به سرعت حرکت به پایین زمینه، SHOT برای جلوگیری از توقف، جهش به بالاترین سرعت در هر حمله و دفاع، SPRINT برای غلبه بر رقبای خود، POWER UP برای کاهش زمان بین عکس های خاص ... سطح و قهرمان نمره نهایی!

شگفت انگیز ویژه SHOTS⚽
تمام مخالفان را با استفاده از لکه های تکان دهنده بکشید: توپ اژدها، ماشین نارنجی، سقوط ستاره ... و بیشتر! هر کدام با نور خیره کننده و جلوه های صوتی! فوتبال فوق العاده شدید!

انشعابات
بازیکن خود را بسازید و رقابت کنید از سه دسته درون بازی را انتخاب کنید: برنز، نقره و طلا. پیروزی در بازی برای رسیدن به رده طلا و ضرب و شتم بازیکنان دیگر در رتبه بندی. پیروزی ها به شما پاداش هایی می دهد که می توانید برای بالا بردن بازیکن خود استفاده کنید.

MODES GAME
CUP را امتحان کنید، جایی که قهرمان ها به یاد می آورند! از طریق تمام دورها در طول تاریخ بروید و از بازی در جام حذفی لذت ببرید!

شروع یک مسابقه دوستانه و بازی فوتبال در برابر هر باشگاهی که می خواهید!
ثبات کلید موفقیت در لیگ است! شما باید در برابر تمام تیم ها کنار بیایید و امتیازات را از هر مسابقه بدست آورید تا در انتهای فصل در بالای جدول قرار گیرد.

ضرب و شتم دوستان خود را
پیشرفت خود را با Google Play Games و فیس بوک همگام سازی کنید. چند گل می تواند به شما گل بزند؟

حتی لوئیس فیگو نیز سرگرم کننده بازی فوتبال فوتبال LaLiga - بازی های فوتبال، آن را چک کنید: http://laliga.es/en/video/sportel-visita
بازی در لیگ رویاها، رسیدن به بخش طلا. لذت بردن از بازی سر فوتبال LaLiga 2019 - بازی های فوتبال!

این برنامه از Wi-Fi یا داده های تلفن همراه (در صورت موجود بودن) برای دانلود محتوای بازی و تبلیغات استفاده می کند. شما می توانید استفاده از داده های تلفن همراه را در این بازی از طریق Settings / Mobile Data غیر فعال کنید. به ما بپیوندید:

http://laliga.es
http://laliga.es/apps/head-soccer
https://facebook.com/LaLiga
http://facebook.com/headsoccerlaliga
http://twitter.com/laliga
https://instagram.com/laliga

Download Head Soccer La Liga 6.0.3 APK

Head Soccer La Liga 6.0.3
قیمت: Free
نسخه فعلی: 6.0.3
نصب: 10,000,000+
الزامات: Android 5.0+
رتبه بندی محتوا: Everyone
نام بسته: com.generamobile.headsoccerlaliga
Advertisement