Genshin Impact

Genshin Impact

  • Version: 1.0.0_1112729_1135452
  • Updated: August 31, 2020

Зайдіть у Тейват, величезний світ, наповнений життям і потоком стихійної енергії.

Ви з вашим братам приїхали сюди з іншого світу. Розділений невідомим богом, позбавлений ваших сил і кинутий у глибоку дрімоту, ти зараз прокидається до світу, дуже відмінного від того, коли ти вперше прибув.

Таким чином, починається ваша подорож через Тейват, щоб шукати відповіді від семи - богів кожного стихії. По дорозі готуйтеся досліджувати кожен сантиметр цього дивовижного світу, об’єднуйте зусилля з різноманітним набором персонажів і розгадуйте незліченну кількість таємниць, які зберігає Тейват ...

МАСИВНИЙ ВІДКРИТИЙ СВІТ

Піднімайтеся на будь-яку гору, перепливайте будь-яку річку і ковзайте по світу внизу, беручи в собі щелепні краєвиди кожен крок шляху. І якщо ви перестанете розслідувати блукаючий Зелі чи дивний механізм, хто знає, що ви можете виявити?

ЕЛЕМЕНТАЛЬНА БОРБА СИСТЕМА

Використовуйте сім елементів, щоб розкрити стихійну реакцію. Анемо, Електро, Гідро, Піро, Кріо, Дендро та Гео взаємодіють різними способами, а пристрої Vision мають силу перетворити це на свою користь.

Чи випаруєте Hydro з Pyro, електрозарядите його за допомогою Electro, або заморозите його за допомогою Cryo? Майстерність стихій дасть вам перевагу в битві та розвідці.

КРАСНІ ВИЗУАЛИ

Приємно погляньте на навколишній світ із приголомшливим мистецьким стилем, візуалізацією в режимі реального часу та тонко налаштованою анімацією персонажів, що забезпечує вам справді захоплююче візуальне враження. Світло та погода все з часом змінюються природним шляхом, оживаючи кожну деталь цього світу.

ПІДТРИМУВАННЯ ЗВУКУ

Нехай прекрасні звуки Тейвата притягують вас, коли ви досліджуєте просторий світ навколо вас. У виконанні Лондонської філармонії, саундтрек легко змінюється з часом і ігровим процесом, щоб відповідати настрою.

СТВОРИТИСЯ СВОЮ КОМАНДУ СУМИ

Об'єднайтеся в різноманітних персонажах в Тейват, кожен зі своїми унікальними особистостями, історіями та здібностями. Відкрийте для себе свої улюблені поєднання вечірок і вирівняйте своїх персонажів, щоб допомогти вам перемогти навіть найстрашніших ворогів і доменів.

РОБОТА З ДРУЗЯМИ

Об’єднайтеся з друзями на різних платформах, щоб викликати більш стихійні дії, вирішувати складні бої з босами та разом підкорювати складні домени, щоб отримувати багаті нагороди.

Якщо ви стоїте на вершинах Карка Jueyun і забираєтеся в хмари, що котяться, і величезна місцевість, що тягнеться перед вами, ви, можливо, захочете потриматись у Тейваті трохи довше ... Але поки ви не з'єднаєтеся зі своїм загубленим братом, як можна відпочити ? Ідіть, мандрівник, і починайте свою пригоду!

ПІДТРИМКА
Якщо під час гри у вас виникли якісь проблеми, ви можете надіслати нам зворотний зв’язок через ігровий центр обслуговування клієнтів.
Електронна пошта для обслуговування клієнтів: [email protected]
Офіційний сайт: https://genshin.mihoyo.com/
Форуми: https://forums.mihoyo.com/genshin/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Twitter: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Розбрат: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Доступні текстові мови: китайська (спрощена та традиційна), японська, корейська, англійська, французька, німецька, іспанська, португальська (Бразилія), індонезійська, в'єтнамська, російська, тайська.

Доступні мови Voiceover: китайська, японська, корейська, англійська (мову Voiceover та мову тексту можна змінювати незалежно).

Download Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452 APK

Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452
Ціна: Free
Поточна Версія: 1.0.0_1112729_1135452
Встановлює: 1,000,000+
Вимоги: Android 5.0+
Контент-Рейтинг: Teen
Назва Пакета: com.miHoYo.GenshinImpact
Advertisement