Genshin Impact

Genshin Impact

  • Version: 1.0.0_1112729_1135452
  • Updated: August 31, 2020

Yaşamla dolu ve temel enerjiyle akan geniş bir dünya olan Teyvat'a adım atın.

Sen ve kardeşin buraya başka bir dünyadan geldiniz. Bilinmeyen bir tanrı tarafından ayrılan, güçlerinizden sıyrılan ve derin bir uykuya atılan, artık ilk geldiğinizden çok farklı bir dünyaya uyanıyorsunuz.

Böylece, her bir elementin tanrıları olan The Seven'dan cevaplar aramak için Teyvat boyunca yolculuğunuz başlar. Yol boyunca, bu harika dünyanın her köşesini keşfetmeye hazırlanın, çeşitli karakterlerle güçlerinizi birleştirin ve Teyvat'ın sahip olduğu sayısız gizemi ortaya çıkarın ...

MASİF AÇIK DÜNYA

Herhangi bir dağa tırmanın, herhangi bir nehirde yüzün ve yolun her adımında dudak uçuklatan manzarayı seyrederek aşağıdaki dünya üzerinde süzülün. Ve gezinen bir Seelie'yi veya garip bir mekanizmayı araştırmayı bırakırsanız, ne keşfedebileceğinizi kim bilebilir?

TEMEL SAVAŞ SİSTEMİ

Temel reaksiyonları açığa çıkarmak için yedi unsurdan yararlanın. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ve Geo her türlü şekilde etkileşime giriyor ve Vision kullanıcıları bunu kendi avantajlarına çevirme gücüne sahip.

Hydro'yu Pyro ile buharlaştıracak mısınız, Electro ile elektro-yükleyecek misiniz yoksa Cryo ile donduracak mısınız? Elementlere hakimiyetiniz size savaşta ve keşifte üstünlük sağlayacaktır.

GÜZEL GÖRSELLER

Etkileyici bir sanat stili, gerçek zamanlı işleme ve size gerçekten sürükleyici bir görsel deneyim sunan ince ayarlı karakter animasyonları ile gözlerinizi etrafınızdaki dünyada ziyafet çekin. Aydınlatma ve hava durumu zaman içinde doğal olarak değişir ve bu dünyanın her ayrıntısına hayat verir.

YATIŞTIRICI SOUNDTRACK

Etrafınızdaki geniş dünyayı keşfederken Teyvat'ın güzel seslerinin sizi içine çekmesine izin verin. Londra Filarmoni Orkestrası tarafından icra edilen film müziği, havaya uyacak şekilde zaman ve oynanışla sorunsuz bir şekilde değişir.

RÜYA TAKIMINI OLUŞTUR

Teyvat'ta her biri kendine özgü kişilikleri, hikayeleri ve yetenekleri olan çeşitli karakterlerle takım oluşturun. En göz korkutucu düşmanları ve bölgeleri fethetmenize yardımcı olmak için en sevdiğiniz parti kombinasyonlarını keşfedin ve karakterlerinizi yükseltin.

ARKADAŞLARLA YOLCULUK

Daha temel aksiyonu tetiklemek, zorlu patron dövüşlerinin üstesinden gelmek ve zorlu alanları fethederek zengin ödüller kazanmak için çeşitli platformlarda arkadaşlarınızla takım oluşturun.

Jueyun Karst'ın zirvelerinde dururken ve önünüzde uzanan yuvarlanan bulutları ve engin araziyi alırken, biraz daha Teyvat'ta kalmak isteyebilirsiniz ... Ama kayıp kardeşinizle yeniden bir araya gelene kadar nasıl dinlenebilirsiniz ? İleri git Gezgin ve macerana başla!

DESTEK
Oyun sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız oyun içi Müşteri Hizmetleri Merkezi aracılığıyla bize geri bildirim gönderebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri E-postası: [email protected]
Resmi Site: https://genshin.mihoyo.com/
Forumlar: https://forums.mihoyo.com/genshin/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Heyecan: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Anlaşmazlık: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Mevcut Metin Dilleri: Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel), Japonca, Korece, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce (Brezilya), Endonezyaca, Vietnamca, Rusça, Tayca.

Mevcut Seslendirme Dilleri: Çince, Japonca, Korece, İngilizce (Seslendirme ve metin dili bağımsız olarak değiştirilebilir).

Download Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452 APK

Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452
Fiyat: Free
Şimdiki Versiyonu: 1.0.0_1112729_1135452
Uygulamayı Yükleyen: 1,000,000+
Gereksinimler: Android 5.0+
Içerik Derecelendirme: Teen
Paket Ismi: com.miHoYo.GenshinImpact
Advertisement