Genshin Impact

Genshin Impact

  • Version: 1.0.0_1112729_1135452
  • Updated: August 31, 2020

Vstúpte do Teyvatu, obrovského sveta, ktorý sa hemží životom a tečie elementárnou energiou.

Vy a váš súrodenec ste sem prišli z iného sveta. Odlúčený neznámym bohom, zbavený vašich síl a vrhnutý do hlbokého spánku, sa teraz prebudíte do sveta veľmi odlišného od prvého príchodu.

Tak začína vaša cesta cez Teyvat, aby hľadala odpovede od Sedem - bohov každého živlu. Po ceste sa pripravte na preskúmanie každého kúsku tohto úžasného sveta, spojte svoje sily s rozmanitou škálou postáv a odhalte nespočetné množstvo záhad, ktoré drží Teyvat ...

MASÍVNY OTVORENÝ SVET

Vyliezť na akúkoľvek horu, plávať cez akúkoľvek rieku a kĺzať po celom svete pod každým krokom. A ak prestanete skúmať putujúci Seelie alebo zvláštny mechanizmus, kto vie, čo by ste mohli objaviť?

ZÁKLADNÝ KOMBATNÝ SYSTÉM

Využite týchto sedem prvkov na spustenie elementárnych reakcií. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro a Geo interagujú najrôznejšími spôsobmi a Visionoví ochrancovia majú moc to zmeniť na svoju výhodu.

Vyparíte Hydro s Pyro, elektricky ho nabijete s Electro alebo ho zmrazíte pomocou Cryo? Vaše ovládnutie prvkov vám poskytne zvrchovanú ruku v boji a prieskume.

BEAUTIFUL VISUALS

Oslávte svoje oči svetom okolo vás s ohromujúcim umeleckým štýlom, vykreslením v reálnom čase a jemne vyladenými animáciami postáv, ktoré vám dodajú skutočne pohlcujúci vizuálny zážitok. Osvetlenie a počasie sa v priebehu času prirodzene menia, čím oživujú každý detail tohto sveta.

KOŠÍK NA ZVUK

Nechajte sa vtiahnuť krásnymi zvukmi Teyvat, keď skúmate rozľahlý svet okolo vás. Zvukový doprovod, ktorý účinkuje v London Philharmonic Orchestra, sa plynulo mení s časom a hrateľnosťou podľa nálady.

STAVTE SI SENOVÝ TÍM

Spojte sa s rozmanitým obsadením postáv v Teyvat, z ktorých každá má svoje vlastné jedinečné osobnosti, príbehy a schopnosti. Objavte svoje obľúbené kombinácie strán a vylepšite svoje postavy, aby ste mohli dobyť aj tých najnáročnejších nepriateľov a domény.

PRÁCA S PRIATEĽMI

Spojte sa s priateľmi na rôznych platformách, aby ste spustili viac elementárnych akcií, riešili zložité boje so šéfmi a dobyli náročné domény a získali bohaté odmeny.

Keď stojíte na vrchole Jueyunského krasu a vchádzate do oblakov a rozsiahleho terénu, ktorý sa tiahne pred vami, možno budete chcieť zostať v Teyvat o niečo dlhšie ... Ale kým sa znova nesjedete so strateným súrodencom, ako si môžete oddýchnuť ? Choďte, Traveler, a začnite dobrodružstvo!

PODPORA
Ak narazíte na nejaké problémy počas hry, môžete nám poslať spätnú väzbu prostredníctvom zákazníckeho centra služieb v hre.
E-mail zákazníckeho servisu: [email protected]
Oficiálna stránka: https://genshin.mihoyo.com/
Fóra: https://forums.mihoyo.com/genshin/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Twitter: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Spor: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Dostupné jazyky: čínština (zjednodušená a tradičná), japončina, kórejčina, angličtina, francúzština, nemčina, španielčina, portugalčina (Brazília), indonézština, vietnamčina, ruština, thajčina.

Dostupné jazyky hlasového hovoru: čínština, japončina, kórejčina, angličtina (jazyk hlasového a textového textu je možné meniť nezávisle).

Download Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452 APK

Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452
Cena: Free
Aktuálna Verzia: 1.0.0_1112729_1135452
Inštalácií: 1,000,000+
Požiadavky: Android 5.0+
Hodnotenie Obsahu: Teen
Názov Balíka: com.miHoYo.GenshinImpact
Advertisement