Genshin Impact

Genshin Impact

  • Version: 1.0.0_1112729_1135452
  • Updated: August 31, 2020

Wkrocz do Teyvat, rozległego świata tętniącego życiem i przepływającego przez elementarną energię.

Ty i twoje rodzeństwo przybyliście tu z innego świata. Oddzieleni przez nieznanego boga, pozbawieni swoich mocy i zapadli w głęboki sen, budzisz się teraz w świecie zupełnie innym niż wtedy, gdy przybyłeś.

Tak rozpoczyna się Twoja podróż przez Teyvat, aby szukać odpowiedzi u Siedmiu - bogów każdego żywiołu. Po drodze przygotuj się na eksplorację każdego centymetra tego cudownego świata, połącz siły z różnorodnymi postaciami i odkryj niezliczone tajemnice, które skrywa Teyvat ...

MASYWNY OTWARTY ŚWIAT

Wspinaj się na dowolną górę, przepłyń przez rzekę i szybuj nad światem poniżej, podziwiając oszałamiającą scenerię na każdym kroku. A jeśli zatrzymasz się, aby zbadać wędrowny Seelie lub dziwny mechanizm, kto wie, co możesz odkryć?

SYSTEM WALKI ELEMENTÓW

Wykorzystaj siedem elementów, aby wyzwolić reakcje żywiołów. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro i Geo oddziałują na siebie na różne sposoby, a posiadacze Vision mają moc, aby to wykorzystać.

Czy waporyzujesz Hydro za pomocą Pyro, ładujesz go elektrycznie za pomocą Electro, czy zamrażasz za pomocą Cryo? Twoje opanowanie żywiołów da ci przewagę w walce i eksploracji.

PIĘKNE WIZUALIZACJE

Naciesz oczy otaczającym Cię światem dzięki oszałamiającemu stylowi grafiki, renderowaniu w czasie rzeczywistym i precyzyjnie dostrojonym animacjom postaci, które zapewniają naprawdę wciągające wrażenia wizualne. Oświetlenie i pogoda zmieniają się naturalnie w czasie, ożywiając każdy szczegół tego świata.

KOJĄCA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA

Pozwól, aby piękne dźwięki Teyvat przyciągnęły cię podczas eksploracji rozległego świata wokół ciebie. W wykonaniu London Philharmonic Orchestra ścieżka dźwiękowa zmienia się płynnie wraz z czasem i rozgrywką, dopasowując się do nastroju.

ZBUDUJ SWÓJ ZESPÓŁ MARZEŃ

Połącz siły z różnorodną obsadą postaci w Teyvat, z których każda ma własne unikalne osobowości, historie i umiejętności. Odkryj swoje ulubione kombinacje drużyn i wyrównaj swoje postacie, aby pomóc Ci podbić nawet najbardziej zniechęcających wrogów i domeny.

PODRÓŻ Z PRZYJACIÓŁMI

Połącz siły ze znajomymi na różnych platformach, aby wyzwolić więcej akcji żywiołów, stawić czoła trudnym walkom z bossami i wspólnie podbijać wymagające domeny, aby zbierać bogate nagrody.

Stojąc na szczytach Jueyun Karst i obserwując falujące chmury i rozległy teren rozciągający się przed tobą, możesz chcieć zostać w Teyvat trochę dłużej ... Ale dopóki nie spotkasz się ponownie ze swoim zaginionym rodzeństwem, jak możesz odpocząć ? Idź, Podróżniku, i rozpocznij swoją przygodę!

WSPARCIE
Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas gry, możesz przesłać nam opinię za pośrednictwem Centrum obsługi klienta w grze.
Adres e-mail obsługi klienta: [email protected]
Oficjalna strona: https://genshin.mihoyo.com/
Fora: https://forums.mihoyo.com/genshin/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Twitter: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Niezgoda: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Dostępne języki tekstowe: chiński (uproszczony i tradycyjny), japoński, koreański, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski (Brazylia), indonezyjski, wietnamski, rosyjski, tajski.

Dostępne języki lektora: chiński, japoński, koreański, angielski (język lektora i język tekstu można zmienić niezależnie).

Download Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452 APK

Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452
Cena £: Free
Obecna Wersja: 1.0.0_1112729_1135452
Instaluje Się: 1,000,000+
Wymagania: Android 5.0+
Ocena Zawartości: Teen
Nazwa Pakietu: com.miHoYo.GenshinImpact
Advertisement