Genshin Impact

Genshin Impact

  • Version: 1.0.0_1112729_1135452
  • Updated: August 31, 2020

Dodieties Teyvat, plašajā pasaulē, kas piepildīta ar dzīvi un plūst ar elementāru enerģiju.

Jūs kopā ar brāli un māsu ieradāties šeit no citas pasaules. Atdalīts no nezināma dieva, atņemts no jūsu varām un ierauts dziļā mierīgā stāvoklī, jūs tagad esat nomodā uz pasauli, kas ir ļoti atšķirīga no tā, kad jūs pirmo reizi ieradāties.

Tādējādi sākas jūsu ceļojums pāri Teyvat, lai meklētu atbildes no Septiņiem - katra elementa dieviem. Pa ceļam sagatavojieties izpētīt katru šīs brīnišķīgās pasaules collu, apvienot spēkus ar daudzveidīgu rakstzīmju klāstu un atšķetināt neskaitāmos noslēpumus, kas pieder Teyvat ...

MASĪVĀ ATVĒRTĀ PASAULE

Kāpt pa jebkuru kalnu, peldēt pāri jebkurai upei un slīdēt zemāk esošajai pasaulei, ik uz soļa uzņemot žokli nomestās ainavas. Un, ja jūs pārtraucat izmeklēt klejojošo Sēliju vai dīvaino mehānismu, kurš zina, ko jūs varētu atklāt?

ELEMENTU APKARES SISTĒMA

Izmantojiet septiņus elementus, lai atbrīvotu elementāras reakcijas. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro un Geo mijiedarbojas visdažādākajos veidos, un Vision vedējiem ir iespējas to izmantot savā labā.

Vai iztvaicēsit Hydro ar Pyro, elektriski uzlādēsit to ar Electro vai sasaldēsit ar Cryo? Jūsu meistarība pēc elementiem dos jums virsroku cīņā un izpētē.

BEZMAKSAS VIZĀLI

Izbaudi acis uz apkārtējo pasauli ar satriecošu mākslas stilu, reāllaika atveidojumu un smalki noregulētām varoņu animācijām, kas sniedz patiesi ieskaujošu vizuālo pieredzi. Apgaismojums un laika apstākļi laika gaitā mainās dabiski, atdzīvinot visas šīs pasaules detaļas.

SOOTHING SOUNDTRACK

Ļaujiet Teyvat skaistajām skaņām jūs pievilināt, izpētot apkārt esošo plašo pasauli. Londonas filharmonijas orķestra izpildījumā skaņu celiņš vienmērīgi mainās ar laiku un spēles gaitu, lai tas atbilstu noskaņojumam.

RAKSTIET SAVU SAPŅU KOMANDU

Sadarbojieties ar daudzveidīgiem Teyvat varoņiem, katrs ar savām unikālajām personībām, stāstiem un spējām. Atklājiet savas iecienītākās ballīšu kombinācijas un izlīdziniet rakstzīmes, lai palīdzētu iekarot pat visbaidītākos ienaidniekus un domēnus.

DARBA DRAUGI

Sadarbojieties ar draugiem dažādās platformās, lai ierosinātu elementārākas darbības, risinātu sarežģītās boss cīņas un kopīgi iekarotu izaicinošos domēnus, lai gūtu bagātīgu atalgojumu.

Kad jūs stāvat virs Jueyun Karst virsotnēm un uzņemat riedējošos mākoņus un plašo reljefu, kas izstiepjas pirms jums, jūs varētu vēlēties palikt Teyvat mazliet ilgāk ... Bet kā jūs varat atpūsties, kamēr jūs atkal apvienosities ar savu pazaudēto brāli vai māsu ? Dodieties tālāk, ceļotāj, un sāciet savu piedzīvojumu!

ATBALSTS
Ja spēles laikā rodas kādas problēmas, varat nosūtīt mums atsauksmes, izmantojot spēles klientu apkalpošanas centru.
Klientu apkalpošanas e-pasts: [email protected]
Oficiālā vietne: https://genshin.mihoyo.com/
Forumi: https://forums.mihoyo.com/genshin/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Twitter: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Nesaskaņas: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Pieejamās teksta valodas: ķīniešu (vienkāršotā un tradicionālā), japāņu, korejiešu, angļu, franču, vācu, spāņu, portugāļu (Brazīlija), indonēziešu, vjetnamiešu, krievu, taizemiešu valodā.

Pieejamās balss pārsūtīšanas valodas: ķīniešu, japāņu, korejiešu, angļu (balss pārsūtīšanu un teksta valodu var mainīt neatkarīgi).

Download Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452 APK

Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452
Cena: Free
Pašreizējā Versija: 1.0.0_1112729_1135452
Instalē: 1,000,000+
Prasības: Android 5.0+
Satura Vērtējums: Teen
Paketes Nosaukums: com.miHoYo.GenshinImpact
Advertisement