Genshin Impact

Genshin Impact

  • Version: 1.0.0_1112729_1135452
  • Updated: August 31, 2020

Žingsnis į Teyvatą, platų pasaulį, kupiną gyvenimo ir tekančio elementaria energija.

Jūs su broliu ir seserimi atvykote iš kito pasaulio. Atskirtas nežinomo dievo, atimtas iš jūsų galių ir įmestas į gilų snaudulį, jūs dabar atsibundate į pasaulį, kuris yra labai skirtingas nei tada, kai pirmą kartą atvykote.

Taigi pradedama kelionė per Teyvatą ieškoti atsakymų iš „Septynių“ - kiekvieno elemento dievų. Pakeliui pasiruoškite ištirti kiekvieną šio nuostabaus pasaulio colį, suvienyti pajėgas su įvairiausiais personažais ir išskleisti daugybę paslapčių, kurias turi „Teyvat“ ...

MASAŽINIS ATIDARYTAS PASAULIS

Lipkite į bet kurį kalną, plaukite per bet kokią upę ir slidinėkite po žemiau esantį pasaulį, kiekviename žingsnyje mėgaudamiesi žandikaulį menančia peizaža. O jei nustosite tyrinėti klajojančią Seelę ar keistą mechanizmą, kas žino, ką galite sužinoti?

ELEMENTINĖ KOVOS SISTEMA

Pasinaudokite septyniais elementais, kad išlaisvintumėte elementarias reakcijas. „Anemo“, „Electro“, „Hydro“, „Pyro“, „Cryo“, „Dendro“ ir „Geo“ sąveikauja įvairiais būdais, o „Vision“ vartininkai turi galią tai padaryti savo naudai.

Ar garinsite „Hydro“ su „Pyro“, įkraunate jį „Electro“ ar užšaldysite su „Cryo“? Tavo meistriškumas suteiks tau daugiau naudos mūšyje ir tyrinėjimuose.

GROŽIO VAIZDAI

Puikiai stebėkite aplinkinį pasaulį, pasižymėdami nuostabiu meno stiliumi, perteikimu realiu laiku ir tiksliai suderintomis personažų animacijomis, suteikiančiomis jums tikrai svaiginančią vaizdinę patirtį. Apšvietimas ir oras laikui bėgant natūraliai keičiasi, atgaivindami kiekvieną šio pasaulio detalę.

SOOTHING SOUNDTRACK

Apžiūrėkite platų aplinkinį pasaulį, kad gražūs Teyvat garsai jus patrauktų. Atliekamas Londono filharmonijos orkestro, garso takelis sklandžiai keičiasi atsižvelgiant į laiką ir žaidimą, kad atitiktų nuotaiką.

PASTATYKITE SAVO SAVO KOMANDĄ

Susiburkite į įvairius „Teyvat“ personažus, kurių kiekviena turi savo unikalias asmenybes, istorijas ir sugebėjimus. Atraskite mėgstamiausius vakarėlių derinius ir išlyginkite savo personažus, kad padėtumėte užkariauti net baisiausius priešus ir domenus.

LAIVAS SU DRAUGAIS

Bendradarbiaukite su draugais įvairiose platformose, kad suaktyvintumėte elementariau, spręstumėte sudėtingas boso kovas ir kartu užkariautumėte iššūkius keliančius domenus, kad gautumėte turtingą atlygį.

Atsistojus ant Jueyun Karst viršūnės ir įsikibus į prieš jus besidriekiantį debesį bei didžiulį reljefą, galite pasilikti Teyvat'e šiek tiek ilgiau ... Bet kaip jūs galite pailsėti, kol vėl susijungsite su pamestu broliu ar seserimi. ? Pirmyn, keliautojai, ir pradėk savo nuotykius!

PARAMA
Jei žaidimo metu kyla kokių nors problemų, galite atsiųsti mums atsiliepimų per žaidime esantį klientų aptarnavimo centrą.
Klientų aptarnavimo el. Paštas: [email protected]
Oficiali svetainė: https://genshin.mihoyo.com/
Forumai: https://forums.mihoyo.com/genshin/
„Facebook“: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
„Instagram“: https://www.instagram.com/genshinimpact/
„Twitter“: https://twitter.com/GenshinImpact
„YouTube“: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Nesantaika: https://discord.gg/genshinimpact
„Reddit“: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Galimos teksto kalbos: kinų (supaprastinta ir tradicinė), japonų, korėjiečių, anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, portugalų (Brazilija), indoneziečių, vietnamiečių, rusų, tailandiečių kalba.

Galimos balso perdavimo kalbos: kinų, japonų, korėjiečių, anglų (balso perdavimo ir teksto kalbą galima pakeisti atskirai).

Download Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452 APK

Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452
Kaina: Free
Dabartinė Versija: 1.0.0_1112729_1135452
Diegia: 1,000,000+
Reikalavimus: Android 5.0+
Turinio Įvertinimas: Teen
Paketo Pavadinimas: com.miHoYo.GenshinImpact
Advertisement