Genshin Impact

Genshin Impact

  • Version: 1.0.0_1112729_1135452
  • Updated: August 31, 2020

قدم به سمت تیوات ، جهان گسترده ای که با زندگی می رود و با انرژی ابتدایی جاری است.

شما و خواهر و برادرتان از دنیای دیگری به اینجا رسیدید. جدا شده توسط یک خدای ناشناس ، از قدرت خود محروم شده اید و به یک لجن عمیق فرو رفته اید ، اکنون به دنیایی بسیار متفاوت از زمان ورود شما بیدار می شوید.

بنابراین سفر خود را در بین تیوات شروع می کنید تا به دنبال جواب های هفت نفر باشید - خدایان هر عنصر. در طول راه ، برای کاوش در هر اینچ از این دنیای شگفت انگیز ، نیروهای با طیف متنوعی از شخصیت ها به هم بپیوندید ، و اسرار بی شماری را که تیوات در دست دارد کشف کنید ...

جهان باز عظیم

هر کوهی را صعود کنید ، در هر رودخانه شنا کنید و به دور دنیا بگردید و هر مرحله از مناظر فک را رها کنید. و اگر جلوی تحقیق درباره مکانی سیلی سرگردان یا مکانی عجیب را بگیرید ، چه کسی می داند چه چیزی را کشف می کنید؟

سیستم کامبیای ابتدایی

هفت عنصر را برای رها کردن واکنشهای ابتدایی مهار کنید. Anemo ، Electro ، Hydro ، Pyro ، Cryo ، Dendro و Geo از همه لحاظ با هم تعامل دارند و محافظان ویژن قدرت این را دارند که این موضوع را به نفع خود تبدیل کنند.

آیا شما با Hydro هیدرو را تبخیر می کنید ، آن را با الکترو شارژ می کنید یا با Cryo آن را یخ می زنید؟ تسلط شما بر عناصر در نبرد و اکتشاف دست برتر را به شما می دهد.

رویاهای زیبا

با یک سبک هنری خیره کننده ، رندر در زمان واقعی و انیمیشن های شخصیتی ریز و درشت ، چشمان خود را به دنیای اطراف خود ببخشید و یک تجربه بصری واقعاً همهجانبه را به شما ارائه می دهد. نورپردازی و آب و هوا همه با گذشت زمان به طور طبیعی تغییر می کند و جزئیات این جهان را زنده می کند.

SUNTHTRACK SOOTHING

بگذارید با کشف دنیای گسترده اطراف خود ، صداهای زیبای تیموات شما را جلب کند. موسیقی متن فیلم با اجرای ارکستر فیلارمونیک لندن ، با زمان و گیم پلی یکپارچه تغییر می کند تا با روحیه مطابقت داشته باشد.

تیم DREAM خود را بسازید

با بازیگران متنوعی در تیموات ، هرکدام شخصیت ها ، داستان ها و توانایی های منحصر به فرد خود را با هم گروهی کنید. ترکیب های مهمانی مورد علاقه خود را کشف کنید و شخصیت های خود را در آن سطح کنید تا در تسخیر کردن حتی وحشتناک ترین دشمنان و دامنه ها به شما کمک کند.

روزنامه با دوستان

با دوستان خود در میان سیستم عاملهای مختلف همکاری کنید تا اقدامات ابتدایی تری داشته باشید ، مقابله با دعواهای رئیس حیله و تزویر ، و دامنه های چالش برانگیز را با هم به دست آورید تا جوایز غنی را به دست آورید.

همانطور که در بالای قله های جویون کارست ایستاده اید و ابرهای نوردی و زمین های گسترده ای را که قبل از شما وجود دارد ، در آغوش می گیرید ، ممکن است آرزو کنید که کمی بیشتر در تیموات بمانید ... اما تا زمانی که با خواهر و برادرهای گمشده خود مجدداً متحد نشوید ، چگونه می توانید استراحت کنید ؟ برو ، مسافر ، و ماجراجویی خود را شروع کنید!

حمایت کردن
اگر در طول بازی با هر مشکلی روبرو شدید ، می توانید از طریق مرکز خدمات مشتری در بازی برای ما بازخورد ارسال کنید.
ایمیل خدمات به مشتری: [email protected]
سایت رسمی: https://genshin.mihoyo.com/
انجمن ها: https://forums.mihoyo.com/genshin/
فیس بوک: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
اینستاگرام: https://www.instagram.com/genshinimpact/
توییتر: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
اختلاف: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

زبانهای متنی موجود: چینی (ساده شده و سنتی) ، ژاپنی ، کره ای ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی ، پرتغالی (برزیل) ، اندونزیایی ، ویتنامی ، روسی ، تایلندی.

زبانهای صوتی موجود: چینی ، ژاپنی ، کره ای ، انگلیسی (صدای صوتی و متن به طور مستقل قابل تغییر است).

Download Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452 APK

Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452
قیمت: Free
نسخه فعلی: 1.0.0_1112729_1135452
نصب می کند: 1,000,000+
الزامات: Android 5.0+
رتبه بندی محتوا: Teen
نام بسته: com.miHoYo.GenshinImpact
Advertisement