Genshin Impact

Genshin Impact

  • Version: 1.0.0_1112729_1135452
  • Updated: August 31, 2020

Astuge Teyvatisse, laia maailma, mis on täis elu ja voolab elementaarenergiaga.

Sina ja su õde jõudsite siia teisest maailmast. Eraldatud tundmatu jumala poolt, teie võimudelt röövitud ja sügavasse uimasesse ärkates ärkate nüüd maailma, mis on väga erinev sellest, kui te esimest korda saabusite.

Nii algab teekond üle Teyvati, et leida vastuseid seitsmest - iga elemendi jumalatest. Mööda teed valmistuge uurima selle imelise maailma iga tolli, ühendama jõud mitmesuguste tegelaskujudega ja lahti lugema lugematuid saladusi, mida Teyvat valdab ...

MASSIIVNE AVATUD MAAILM

Ronige suvalisele mäele, ujuge üle ükskõik millise jõe ja libistage üle allpool oleva maailma, tehes igal sammul lõualuu langeva maastiku. Ja kui te lõpetate eksleva Seelie või kummalise mehhanismi uurimise, siis kes teab, mida võite avastada?

ELEMENTAALNE VÕITLUSSÜSTEEM

Rakutage seitse elementi elementaarsete reaktsioonide vallandamiseks. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ja Geo suhtlevad kõikvõimalikel viisidel ja Visioni wielderitel on voli muuta see oma eeliseks.

Kas aurustad Hydro Pyro abil, laadid selle Electro abil või külmutad Cryo abil? Elementide valdamine annab teile lahingus ja uurimisel ülemvõimu.

ILUS VISUAL

Nautige silmi ümbritseva maailma ees uimastatava kunstistiiliga, reaalajas renderdamise ja peenelt häälestatud tegelasanimatsioonidega, mis pakuvad teile tõeliselt ümbritsevat visuaalset kogemust. Valgustus ja ilm muutuvad aja jooksul loomulikult, viies ellu kõik selle maailma detailid.

HELISÕNA SOOTAMINE

Laske Teyvati kaunil helil teid tõmmata, kui uurite ümbritsevat laieneva maailma. Londoni filharmooniaorkestri esituses heliriba muutub sujuvalt vastavalt ajale ja mängule vastavalt meeleolule.

Ehitage oma unistuste meeskond

Teyvatis saate tegutseda mitmekesiste tegelaskujudega, kellel kõigil on oma ainulaadsed isiksused, lood ja võimed. Avastage oma lemmikpeokombinatsioonid ja ühtlustage oma tegelased, et aidata teil vallutada isegi vaenlaste ja domeenide kõige hirmutavam.

JOURNE SÕBRADEGA

Võta ühendust erinevate platvormide sõpradega, et algatada elementaarsemaid tegevusi, võidelda keerukate bossivõitlustega ja vallutada keerulisi domeene koos, et saada rikkalikku kasu.

Kui seisate Jueyuni karsti tippudel ja võtate endaga kaasa veerevaid pilvi ja ulatuslikku maastikku, võiksite jääda Teyvatisse pisut kauem ... Kuid kuidas saate puhata, kuni olete jälle kadunud õde-venda ühendanud ? Minge edasi, rändur ja alustage oma seiklust!

TOETUS
Kui teil tekib mängu ajal mingeid probleeme, saate meile mängusiseste klienditeeninduskeskuste kaudu tagasisidet saata.
Klienditeeninduse e-post: [email protected]
Ametlik sait: https://genshin.mihoyo.com/
Foorumid: https://forums.mihoyo.com/genshin/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Twitter: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Discord: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Saadaval olevad keeled: hiina (lihtsustatud ja traditsiooniline), jaapani, korea, inglise, prantsuse, saksa, hispaania, portugali (Brasiilia), indoneesia, vietnami, vene, tai.

Kättesaadavad häälkeele keeled: hiina, jaapani, korea, inglise (hääle ülekandmist ja tekstikeelt saab muuta iseseisvalt).

Download Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452 APK

Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452
Hind: Free
Praegune Versioon: 1.0.0_1112729_1135452
Installib: 1,000,000+
Nõuded: Android 5.0+
Sisu Hinnang: Teen
Paketi Nimi: com.miHoYo.GenshinImpact
Advertisement