Genshin Impact

Genshin Impact

  • Version: 1.0.0_1112729_1135452
  • Updated: August 31, 2020

Vstupte do Teyvatu, obrovského světa, který se hemží životem a proudí elementární energií.

Vy a váš sourozenec jste sem přišli z jiného světa. Oddělený neznámým bohem, zbavený vašich schopností a seslaný do hlubokého spánku, se nyní probudíte do světa velmi odlišného od okamžiku, kdy jste poprvé dorazili.

Tím začíná vaše cesta přes Teyvat a hledá odpovědi od sedmi - bohů každého živlu. Po cestě se připravte na prozkoumání všech centimetrů tohoto úžasného světa, spojte své síly s různorodými postavami a odhalte nespočet tajemství, která Teyvat drží ...

MASIVNÍ OTEVŘENÝ SVĚT

Vylézt na jakoukoli horu, plavat se přes jakoukoli řeku a klouzat po celém světě pod každým krokem. A pokud přestanete vyšetřovat putující Seelie nebo podivný mechanismus, kdo ví, co byste mohli objevit?

ZÁKLADNÍ KOMBATNÍ SYSTÉM

Využijte sedm prvků k uvolnění elementárních reakcí. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro a Geo interagují nejrůznějšími způsoby a Visionoví stíhači mají moc to obrátit ve svůj prospěch.

Vypaříte Hydro s Pyro, elektro-nabijete s Electro, nebo zmrazíte pomocí Cryo? Vaše mistrovství v elementech vám poskytne navrch v boji a průzkumu.

BEAUTIFUL VISUALS

Oslavte svůj pohled na svět kolem sebe s ohromujícím uměleckým stylem, vykreslováním v reálném čase a jemně vyladěnými animacemi postav, které vám dodají skutečně pohlcující vizuální zážitek. Osvětlení a počasí se v průběhu času přirozeně mění a oživují všechny detaily tohoto světa.

KOŠÍK ZVUK

Nechte se vtáhnout do nádherných zvuků Teyvatu, když prozkoumáte rozsáhlý svět kolem vás. Zvukový doprovod, který zahrál London Philharmonic Orchestra, se plynule mění s časem a hratelností podle nálady.

VYSTAVTE SI SENOVÝ TÍM

Spojte se s rozmanitou obsazení postav v Teyvat, každá s vlastní jedinečnou osobností, příběhy a schopnosti. Objevte své oblíbené kombinace večírků a vylepšujte své postavy, které vám pomohou dobýt i ty nejnáročnější nepřátele a domény.

JÍZDA S PŘÁTELY

Spojte se s přáteli na různých platformách a spusťte více elementárních akcí, vypořádejte se s komplikovanými bossovými souboji a dobývejte náročné domény a získejte bohaté odměny.

Když se postavíte na vrcholky Jueyun Karst a vezmete si před sebe valící se mraky a rozlehlé terény, možná budete chtít zůstat v Teyvat o něco déle ... Ale dokud se nesjedete se ztraceným sourozencem, jak můžete odpočívat ? Jděte, Travelere, a začněte s dobrodružstvím!

PODPĚRA, PODPORA
Pokud během hry narazíte na nějaké problémy, můžete nám zaslat zpětnou vazbu prostřednictvím zákaznického servisního centra ve hře.
E-mail pro zákaznický servis: [email protected]
Oficiální stránky: https://genshin.mihoyo.com/
Fóra: https://forums.mihoyo.com/genshin/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Twitter: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Spor: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Dostupné jazyky: čínština (zjednodušená a tradiční), japonština, korejština, angličtina, francouzština, němčina, španělština, portugalština (Brazílie), indonéština, vietnamština, ruština, thajština.

Dostupné jazyky Voiceover: čínština, japonština, korejština, angličtina (jazyk Voiceover a text lze změnit nezávisle).

Download Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452 APK

Genshin Impact 1.0.0_1112729_1135452
Cena: Free
Současná Verze: 1.0.0_1112729_1135452
Instalace: 1,000,000+
Požadavky: Android 5.0+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.miHoYo.GenshinImpact
Advertisement