FRONTLINE COMMANDO: D-DAY

FRONTLINE COMMANDO: D-DAY

  • Version: 3.0.4
  • Updated: June 01, 2016

High-end, pohlcující hratelnost tablet!

Olovo náboj na D-Day jako hrot kopí v největším spojenecké invaze do 2. světové války! Porazit okupační síly a vzít zpět Francii; zaútočit na plážích, zrušte příkopy a osvobodit měst, jak si probojovat krajině Normandii.

Vidět a cítit AKCE!
Zkušenosti konečný 3rd person střílečka s úžasnou kvalitou konzole vizualizací, přesné ovládání, pokročilé fyzice, zničitelné prostředí a plných dabing. Skok do žáru bitvy a tlačit zařízení na limit!

Obrovský kampaň pro jednoho hráče!
Zkušenosti 5 samostatných kampaní s 145 samostatných misí založených na skutečných pláži přistání; Juno Sword, Utah, zlato a Omaha. Zničit mocné tanky a děla, aby spojenecké síly k postupu. Chytit stacionární zbraň a vyložit proti opevněných pozic. Man protiletadlové zbraně dělostřelectvo sundat bombardéry a jejich doprovod, než budou moci vydat své užitečné zatížení.

PROCHÁZENÍ Warzone!
Bitva si cestu do srdce nepřátelského území! Běžet přes bojiště uhýbat miny a skákat překážky, jak budete pohybovat na další krycí místě, aby se zabránilo nepřátelské palbě. Vymanit se z zničitelné krycích bodů, aby se zapojily vlny nepřátel!

COMMAND arzenál smrtících zbraní!
Vezměte na frontu s řadou klasických zbraní z 2. světové války Grab historickou pušku sundat nepřátel přesně, nebo, chcete-li, kulomet, aby se uvolnil krupobití kulek. Zavolat dělostřeleckou proti zavedeným nepřátelských vojáků nebo bedra bazuku rozprášení tank trosek.

UPOZORNĚNÍ:
- Tato hra je zdarma hrát, ale můžete si vybrat platit skutečné peníze za některé další položky, které budou účtovat svůj účet Google. Můžete zakázat In-App nákup úpravou nastavení vašeho zařízení.
-Tento Hra není určen pro děti.
- Prosím koupit opatrně.
- Reklama se objeví v této hře.
- Tato hra může povolit uživatelům komunikovat spolu navzájem (například chat, hráče k hráči chat, zasílání zpráv) v závislosti na dostupnosti těchto funkcí. Propojení na sociálních sítích nejsou určeny pro osoby v rozporu s platnými pravidly těchto sociálních sítí.
- Síťové připojení je nutný k přehrávání.
- Informace o tom, Glu shromažďuje a používá vaše data, přečtěte si naši politiku ochrany soukromí na adrese: www.Glu.com/privacy~~dobj
- Pokud máte problém s touto hry, použijte funkci "Help" herní.

Následujte nás na
Twitter @glumobile
facebook.com/glumobile

READ_CONTACTS - Hra čte vaše kontakty pouze vám umožní pozvat své přátele ke hře.

getLine1Number - Toto oprávnění byla omylem zahrnuta, ale není použit v této hře. Budeme odstranit v aktualizaci naleznete v blízké budoucnosti.

FRONTLINE COMMANDO: D-DAY Video Trailer or Demo

Download FRONTLINE COMMANDO: D-DAY 3.0.4 APK

FRONTLINE COMMANDO: D-DAY 3.0.4
Cena: Free
Současná Verze: 3.0.4
Instalace: 10,000,000 - 50,000,000
Požadavky: Android Android 2.1+
Hodnocení Obsahu: High Maturity
Název Balíčku: com.glu.flcn_new

What's New in FRONTLINE-COMMANDO-D-DAY 3.0.4

  • ► Bug fixes and other improvements to game performance