FPS teroristické tajné mise: Střílečky 2020

FPS teroristické tajné mise: Střílečky 2020

  • Version: 1.2
  • Updated: June 04, 2020

Vítejte na nové fps střílečka. V této hře, vaším úkolem je zničit nepřátelské tábory zachránit svou zemi před terorismem. V této hře mise pro jednoho hráče, budete potřebovat rychlou reakci a taktické dovednosti, aby se stal hrdinou teroristické bitvy. Jste dobře vycvičené skutečné komando a jste vybaveni moderními zbraněmi. Staňte se nejlepší střelec proti vrtulníky, teroristické džípy, a sebevražedné atentátníky.

Toto komando mise shot hra je akce-sbalil front-line voják hra, kde budete hrát neomezené sniper kritické akce a volné střelecké mise. Střílet a zabíjet své nepřátele s moderními technikami roku 2020. Futuristické prostředí fps střílečka vás zavede do reálného světa válčení.

Jste komando voják v akční hře zbraň. Takže buďte připraveni použít své dovednosti zbraň střelbu a zničit všechny teroristické nepřátele ve volném fps komando střílečky. Většina pokročilých zbraní jsou připraveny pro vás, jako je sniper, AK-47, bomba, ruční granát, drony, brokovnice a miny, takže máte větší šanci vyhrát tuto zbraň stávka hra 2020.

Funkce:
- Je to zdarma a lze přehrávat offline
- Realistické 3D prostředí
- PVP bitvy založené na dovednostech se 4 herními režimy
- Více střelecké mise
- Velká řada moderních zbraní
- Mnoho map s různými taktikami
- Návykový režim přežití

Download FPS teroristické tajné mise: Střílečky 2020 1.2 APK

FPS teroristické tajné mise: Střílečky 2020 1.2
Cena: Free
Současná Verze: 1.2
Instalace: 50,000+
Požadavky: Android 4.1+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.frenzygames.fgs.terrorism.secret.mission.shooting
Advertisement