DINO HUNTER: DEADLY SHORES

DINO HUNTER: DEADLY SHORES

  • Version: 3.5.9
  • Updated: September 04, 2019

Lovu nebo být loven! Vydejte se na dinosauří lovecké výpravy na celý život zabít konečný hru Dino Hunter: Deadly břehů.

HUNT DINOSAURS
Cesta ke skryté, nedotčené Jurského ostrova a zabíjet nejvíce dravá zvířata v historii. Setkat Jurassic zvěř dlouho myslel zaniklý, z poslušného Stegosaurus do děsivého T. rex.

Návštěva exotických Jurassic LOCATIONS
Zabít dinosaurů v svěží a nebezpečných prostředích, jako Jurassic vraku poseté pobřeží, zarostlé džungle a dinosaur hřbitově!

EQUIP mocné zbraně
Naložit na palebné síly s ničivými zbraněmi, jako je raketomet a šurikenu kuše. Budete potřebovat silný arzenál a střelec strategii odborné zabíjet tyto dinosaury!

Master A UNIKÁTNÍ STŘELEC CHALLENGE SERIES
Pokrok skrze pestrou střelec sérii vyhrát pušky, brokovnice a útočné pušky. Udělej si svůj zabije a dokončit všechny pro ještě větší odměny!

ZKUŠENOSTI úžasnou grafikou
Dynamické stíny, hi-res textury a realistické Jurassic Všechny modely jsou zkombinovány tak, aby to jeden z nejkrásnějších dinosaurus stříleček na svém mobilním zařízení!

High-end, pohlcující hratelnost tablet!

"Je to, jako kdyby Glu byl poslouchal na mé mysli, jak jsem si představoval, jak dobře Deer Hunter 2014 by bylo s dinosaury." - Kotaku
 
"... Jsem totálně, absolutně, 100% úplně za odstřelování dinosaury se zbraněmi, než oni explodují, a šťastně, že je to přesně to, co Dino Hunter: Deadly Shores vám umožní udělat." - AppSpy
 
"Dino Hunter: Deadly Shores nádobí tuny netvor-natáčení akčních scén. Je to jednoduchá hra těšit. "- Gamezebo
 
"Dino Hunter: Deadly Shores je solidní střelce. Dinosauři ve hře jsou velmi dobře detailní a hra vám umožní skočit přímo v ... "- Modojo

UPOZORNĚNÍ:
- Tato hra je zdarma hrát, ale můžete si vybrat platit skutečné peníze za některé další položky, které budou účtovat svůj účet Google. Můžete zakázat In-App nákup úpravou nastavení vašeho zařízení.
-Tento Hra není určen pro děti.
- Prosím koupit opatrně.
- Reklama se objeví v této hře.
- Tato hra může povolit uživatelům komunikovat spolu navzájem (například chat, hráče k hráči chat, zasílání zpráv) v závislosti na dostupnosti těchto funkcí. Propojení na sociálních sítích nejsou určeny pro osoby v rozporu s platnými pravidly těchto sociálních sítí.
- Síťové připojení je nutný k přehrávání.
- Informace o tom, Glu shromažďuje a používá vaše data, přečtěte si naši politiku ochrany soukromí na adrese: www.Glu.com/privacy~~dobj
- Pokud máte problém s touto hry, použijte funkci "Help" herní.

Následujte nás na
Twitter @glumobile
facebook.com/glumobile

Download DINO HUNTER: DEADLY SHORES 3.5.9 APK

DINO HUNTER: DEADLY SHORES 3.5.9
Cena: Free
Současná Verze: 3.5.9
Instalace: 50,000,000+
Požadavky: Android 4.1+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.glu.dino