Myčka aut

Myčka aut

  • Version: 1.1.6
  • Updated: January 02, 2020

Jsme rádi, že vám můžeme představit novou hru ze série vzdělávacích her pro děti - Car Wash pro děti.
Auta, mechanismy, různé stroje se staly součástí našeho každodenního života. Koneckonců dělají většinu práce a činí náš život pohodlnějším. Čas od času se však mohou zašpinit a zlomit. Tato hra není o tom, jak opravit auta, ale o mytí a zvýšení jejich atraktivity.
Dnes je naše myčka aut velmi populární. Přišlo sem spousta aut různých modelů a čekají ve frontě. Vaše dítě si musí pouze vybrat oblíbeného, ​​umýt ho pomocí čisticích prostředků, houbou a vodou, otřít a uschnout. Poté, co je naše mycí linka dobře vybavena a pomůže vašemu dítěti vyrovnat se s tímto úkolem. Zde je vše pro mytí auta, jeho čištění, leštění, malování a ladění.
Po důkladném mytí pomocí vlastní představivosti může automobilový nadšenec malovat auto v jakékoli barvě, měnit kola a použít jasně barevnou nálepku, aby se odlišil od ostatních. To dodá vozu atraktivnější vzhled a osobnost.
        Hra na mytí aut pomůže vašemu dítěti rozvinout jemné motorické dovednosti rukou, pozornosti a vytrvalosti, naučit se barvy. Poskytne vašemu dítěti koncept, jak umýt a malovat auto. Vaše dítě může mít nezapomenutelný čas vytvořit něco podle vlastního.
 

Navštivte náš web: http://yovogames.com
Twitter: https://twitter.com/YOVOstudio
Facebook: https://facebook.com/yovogames

Download Myčka aut 1.1.6 APK

Myčka aut 1.1.6
Cena: Free
Současná Verze: 1.1.6
Instalace: 1,000,000+
Požadavky: Android 4.1+
Hodnocení Obsahu: Everyone
Název Balíčku: com.YovoGames.carwash4
Advertisement