Virtuální těhotná maminka: Šťastná rodinná zábava

Virtuální těhotná maminka: Šťastná rodinná zábava

  • Version: 1.0
  • Updated: October 01, 2018

Těhotná maminka Virtuální rodina Šťastný zábavný domov je virtuální maminka. Toto dobrodružství Happy Family vám nabízí virtuální realitu. Maminka je těhotná a chce o pomoc z virtuální střední školy chlapec a dívka v rodinných hrách. Vytvořte místo pro novorozené dítě po operaci. Těhotná virtuální maminka je zaneprázdněna ve světě těhotenství a je těhotná s těhotenstvím. operační operace nebo ne! Virtuální těhotná maminka: Šťastná rodinná zábava je kompletní simulátor dobrodružství šťastné virtuální rodiny s množstvím hratelných postav, jako je virtuální taťka, virtuální středoškolák a dívka. Jedná se o fúzi virtuálních zápasů s mámou, které jsou určeny pro přátele virtuálních rodinných rodin.

Hrajte jako super mámu v šťastné domácí hře a plňte každodenní rutinní úkoly. Každodenní úkoly virtuální maminky zahrnují vaření jídla, virtuální nakupování v módním obchodě. Víte, co děláte a jak to dělat? Virtuální rodina těhotná Šťastná rodina Máma Fun simulační hra, kterou potřebujete k výkonu jako supermom a virtuální těhotná matka ve stejnou dobu léky na nouzové narození dítěte s chirurgií těhotných žen. Takže kombinace rodinných zápasů s dítětem a těhotnou matkou.

Ve virtuálních rodinných hrách máme hrát kompletní balíček mezi virtuálními momami a rozhodujícími rodinnými hrami. Začneme tuto těhotnou ženu pracovat s rodinou. V této šťastné rodinné hře se zapojte do super bláznivého rutinního života. Ve virtuálním světě mamin a dcer se musíte starat o sebe a svou rodinu. Jděte do nejbližší nemocnice pro těhotenství a zdravý ultrazvuk. Postarejte se o vaše novorozené dítě jako odborná virtuální maminka. Před chirurgickým zákrokem postupujte opatrně, včetně péče o dítě a otěhotnění.

Vlastnosti virtuální těhotné maminky: Šťastná rodinná zábava

• Proveďte všechny domácí úkoly a starat se o děti ve střední škole a virtuálního tátu.
• Kompletní těhotná žena provozující hru s péčí o novorozené dítě.
• Podrobná hra s množstvím virtuálních 3D her.
• Režim hlídání dětí u maminek se zjednodušenou rodinnou kontrolou.
• Vysoce kvalitní HD grafika a realistické rodinné animace.
• Návyková hratelnost a úžasná hudba na pozadí v šťastné rodinné hře.

Virtuální těhotná maminka: Šťastná rodinná zábava Video Trailer or Demo

Download Virtuální těhotná maminka: Šťastná rodinná zábava 1.0 APK

Virtuální těhotná maminka: Šťastná rodinná zábava 1.0
Cena: Free
Současná Verze: 1.0
Instalace: 100,000+
Požadavky: Android 4.1+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.witty.pregnant.mom
Advertisement