New Ball: Hero Adventure

New Ball: Hero Adventure

  • Version: 1.1
  • Updated: May 06, 2020

New Ball: Hero Adventure je stará klasická skákací míčová plošinovka podobná hře Rolling Ball Games. Mise je skočit na kohoutek a odskočit přes 50 jedinečných, dobrodružství a náročných úrovní, abyste se dostali do hry Red Hero 4. Vyhýbejte se překážkám, které zabijí nepřátele tím, že ho udeříte. Posuňte, aby nedošlo k pádu do složitých pastí. Vyřešte nějaký skok puzzle na skluzavce dřevěné krabice na zeleném lese, sbírejte mince a uložte Ball Hero 4 ve světě dobrodružství. Opravdu si užijete 4 různé světy se 4 úrovněmi šéfů bojů. Tato hra je velmi plynulá, snadno přeskočitelná a nebezpečně návyková hra v kombinaci s vysoce kvalitní grafikou staré klasické plošinovky.

Poskakování a převrácení fyzikálními logickými body surfování Vzrušující, jedinečná a obtížná úroveň, aby se stal pánem. Toto je jedna z nejlepších arkádových poskakujících míčových her. Hra je tak jednoduchá, návyková a hádanky jsou velmi náročné, takže možná nebudete moci smartphone odložit. Dynamické, na fyzice založené jedinečné úrovně hádanek vás přimějí poskakovat, houpat se a skákat po celý den a hodinu. Klepnutím odskočíte, skočíte a hodíte Ball Hero 4 přes nebezpečný svět hrdiny super džungle plný dobrodružství. Začněte svou pohyblivou plesovou cestou s míčem a vstupte do barevného světa dobrodružství společně s touto hrou. Tato hra má silné platformové uspořádání, jedinečné nápady, náročné hádanky a spoustu skvělých nápadů a úrovní dobrodružství. Slide to Play, Roll to Jump, Bounce to Move v klasické fyzikální základně Náročné a zábavné úrovně plné dobrodružství. Vzrušující zvrat v klasické hře poskakování míče, zahrnující nejlepší nejlepší kombinaci skákání, klouzání, klouzání a poskakování k dokončení realistických fyzikálních 2D výzev a úrovní bojů s šéfy. Red Hero 4 bounce roll skokové skluzavky, míčové hry, ty, kteří milují, a stejně jako hry arkádového stylu, doporučujeme rozhodně vyzkoušet. Hráč ovládá červenou skákací kouli přes 50 jedinečných a vzrušujících úrovní. Musí se vyhnout překážkám, nepřátelům a sbírat všechny mince, aby se dostal na úplnou úroveň. Tato hra se skládá z vzrušujících prvků založených na fyzice s logickými základními body a složitými pastí pro neuvěřitelně vynikající a návykovou hru. Tyto hry spolu s červeným panovačným míčem modrý míč jsou plné zábavy a náročné hry pro všechny věkové kategorie.

Stále hledáte funkce, které dělají ze všech míčových her to nejlepší? Zde jsou rysy hry, díky kterým je neuvěřitelná

Featues of Red Roller Ball 3: Ball 4 Volume 3:

⭐ Krásná herní grafika
ImJednodušší ovládací prvky hry a snadno začít
BOkuličky různých tvarů
⭐Různé čtvercové tvary a hranaté tvary a zvířata, se kterými si můžete hrát
⭐ Obtížnost se zvyšuje s rychlostí pohybu míče

Milovníci her na platformě a klasické hry s odskokem starých fanoušků telefonu se budou opravdu milovat. Také všechny druhy fanoušků superhrdiny a dobrodružné hry je budou také milovat. Uložte růžový měsíc zelený les a kopce, jeskyni a planetu v těchto neuvěřitelně dobrých a návykových hrách

ODMÍTNUTÍ:
Tuto hru vytvořili fanoušci Red Ball, která nás inspirovala k vytvoření této hry, která se vám líbí, a je neoficiální. Obsah této hry není spřízněn, neschválen, sponzorován ani výslovně schválen žádnou společností. Všechna autorská práva a ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Obrázky v této aplikaci jsou shromažďovány z celého webu, pokud porušujeme autorská práva, dejte nám prosím vědět a budou odstraněny co nejdříve.
**************************
Neustále tvrdě pracujeme na tom, abychom pro vás připravili hru New Ball: Hero Adventure lépe a zábavněji. Abychom mohli jít, potřebujeme vaši trvalou podporu. Prosím, neváhejte a pošlete nám e-mail pro jakékoli dotazy / návrhy / problémy, nebo pokud chcete jen pozdravit. Rádi bychom od vás slyšeli. Pokud jste si užili některou z funkcí hry New Ball: Hero Adventure, nezapomeňte nás ohodnotit v obchodě Play.
.

Download New Ball: Hero Adventure 1.1 APK

New Ball: Hero Adventure 1.1
Cena: Free
Současná Verze: 1.1
Instalace: 1,000+
Požadavky: Android 4.1+
Hodnocení Obsahu: Everyone
Název Balíčku: com.redball2.Actiongame209820.Adventuregame3607666
Advertisement