City Fighter vs Street Gang

City Fighter vs Street Gang

  • Version: 2.1.2
  • Updated: April 14, 2020

Bojovník v boji proti zločinu chce vypít pomerančový džus, ale někdo do něj vnikl a ukradl všechny své šťávy. Zjistí, že The Street Gang ukradl všechny své šťávy po celém světě za svého šéfa. Musí bojovat proti gangstrám, mafiím, zlodějům a zlodějům, aby získali své pomerančové šťávy zpět. Pomůžeš mu?

Vítejte na pokračování slavné akční bojové hry City Fighter vs Street Gang!

City Fighter vs. Street Gang je zábavná, výborná akční hra s retro bojováním, kde můžete předvést své speciální bojové styly a dovednosti jako karate, Kung Fu, Muay Thai, Kickboxing a boxing Street Gang. Uvidíte, jak bojovat ruku v ruce, neozbrojené, se svými údery a kopy, jak se používat s úžasnými dovednostmi k zablokování nepřátelských kopů a úderů.

Nepodceňujte je nicméně! Jsou mocnými pouličními bojovníky. Dostáváte mnoho různých obranných a útočných technik, které vám pomohou jako děrování, kopání, lov, házení a vyhnout se. Záleží jen na vás, abyste je udeřili, kopali, rozbíjeli a vyrazili všichni ven. Rage je zapnuto! Držte se zbraní a připravte se na bezohlednou bitvu ve městě.
Musíte být superhrdina, abyste vrátili svůj pomerančový džus proti špatným klukům jako vězeň, gangster a mafie v této úžasné hře. Budete přežít v této bitvě a stát se šampiónem. S touto skutečnou bojovou zkušeností budete překvapeni. Grafické animace 3D vám dává pocit, že se ve hře nacházíte. Street fight bude vaší nejlepší hrou mezi všemi bojovými hrami a neomezená akce vás obklopí.

Otevřete krabice, abyste objevili a vybavili nové zbraně a jíst banány, abyste získali větší sílu. Sbírejte pomeranče od gangsterů a odemkněte nové válečníky. Můžete vyzdvihnout různé zbraně a vybavení, které narazíte na nepřátele ze země.

Upgradujte postavu vašeho zdraví, Punch Power, Kick Power a Weapon Technique, abyste porazili silnější nepřátele.

Můžete hrát s Aryou, Hitmanem, Jasonem a dalšími. Jsou to všichni mistři bojových umění, kteří mají různé bojové styly a síly. Volit moudře!

Boj nikdy nekončí. Boss výzvy a gangové šelmy čekají. Porazte gang a šéfy, abyste ukončili nespravedlnost.

Battle Royale začíná. Přežijte všechny úrovně a oslovte své milované pomeranče. Cítit skutečné bojové zážitky a stát se hrdinou.

Funkce
- Mnoho postav s různými bojovými pohyby
- Mnoho různých gangsterů a šéfů, kteří bojují
- Kvalitní grafika a plynulá hra
- Retro stylu hry
- Objevte různé kombo dovednosti
- Snadné ovládání
- Chutné pomeranče!

Stáhnout City Fighter vs Street Gang Nyní zdarma.

Download City Fighter vs Street Gang 2.1.2 APK

City Fighter vs Street Gang 2.1.2
Cena: Free
Současná Verze: 2.1.2
Instalace: 5,000,000+
Požadavky: Android 5.0+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.soneraltincit.cityfightvsstreetgang