Chess for Android

Chess for Android

  • Version: 6.2.1
  • Updated: October 24, 2019

Veebi kasutusjuhend:
https://www.aartbik.com/android_manual.php

Chess for Android koosneb malemootorist ja GUI-st. Rakendus võtab vastu puutetundliku ekraani, juhtpalli või klaviatuuri kaudu tehtavaid liikumisi (e2e4 lükkab kuninga etturi, e1g1 losside kuninga poole jne). Valikuline "treeneritüüp" tõstab kasutaja kehtivad käigud sisestamise ja viimati mängitud mootori käigu ajal esile. Mängude täielik navigeerimine võimaldab kasutajatel vigu parandada või mänge analüüsida. Mängude import ja eksportimine FEN / PGN-na või lõikelauale või jagamise kaudu, laadimine ja salvestamine failina või seadistamine positsiooniredaktori kaudu. Tunnustatakse ummikseisu, ebapiisava materjali, viiekümne käigu reegli või kolmekordset kordust. Mootor mängib erinevatel tasanditel (sealhulgas juhuslikult, iseenda vastu automaatmängus või vabamängus, kus mängu saab kasutada "magnetiliseks malelauaks"). Kasutaja saab mängida mõlemal küljel ja iseseisvalt vaadata tahvlit valge või musta vaatevinklist.

Rakendus toetab universaalset maleliidest (UCI) ja malemootori kommunikatsiooniprotokolli (WinBoard ja XBoard), mis võimaldab kasutajatel mängida võimsamate kolmandate osapoolte mootorite vastu või isegi mängida turniire mootorite vahel. Mootorid imporditakse Android Open Exchange'i vormingus (OEX), Android Chessbase'iga ühilduvas vormingus või otse SD-kaardilt. Mootori seadistus sisaldab ajakontrolli, mõtisklemist, lõpmatut analüüsi, räsitabelit, mitut niiti, lõppmängu tabeli aluseid ja testkomplektide avamist.

Rakendus loob ühenduse välise elektroonilise malelauaga (DGT, Certabo või Millennium) ja toetab võrgumängu FICS-is (Free Internet Chess Server) või ICC (Internet Chess Club).

Download Chess for Android 6.2.1 APK

Chess for Android 6.2.1
Hind: Free
Praegune Versioon: 6.2.1
Installib: 10,000,000+
Nõuded: Android 4.0+
Sisu Hinnang: Everyone
Paketi Nimi: com.google.android.chess
Advertisement