Bingo Blitz™️ - Bingo Games

Download Bingo Blitz™️ - Bingo Games for APK

  • Version: Varies with device
  • Updated: October 17, 2019

Sbalte si kufry a připravte se na objevování nádherného světa Bingo Blitz!

V tomto BINGO JOURNEY MÁTE BLAST
Stále tak roztomilá a kouzelná kočka Blitzy vezme hráče na bingo cestu kolem světa s přáteli. Kickoff své bingo bash ve slunné Catalina, zamiřte dolů do Sydney, nebo blesk do Hong Kongu na bingo bonanza!

Můžete si vybrat, kolik živých karet bingo se hraje: začněte malým s 1 kartou nebo jděte se všemi 4 kartovými hrami. Zkontrolujte čísla zvaná během bingo her a hrajte, dokud nevyhrajete! Jste připraveni na další kolo? Zahrajte si skvělou mini hru, která vás pobaví během čekání na další kolo bingo zdarma!

Hop na palubě pro chutné evropské dobrodružství - EUROBITES!

Připojte se k Blitzy & Candace na cestě k naplnění kombinace vášní: hraní Bingo, cestování a vaření po Evropě! Sbírejte ingredience, když hrajete hry na bingo zdarma a vařte nejlepší jídla z celé Evropy, to vše ve vašem vlastním potravinářském voze! Vyhoďte lahodnou pizzu v Římě nebo péct nejlepší bagety v Paříži! Každé evropské jídlo, které dokončíte, vám přináší obrovské ceny Bingo! Vařte všechna jídla a vyhrajte velkou cenu Bingo!

Zdarma bingo dobroty a ceny Galore!
Jak postupujete, Sbírejte hvězdičky a BONUSOVÉ POLOŽKY skrývající se na bingo kartách a v truhlicích s poklady. Sbírejte je všechny, abyste vyplnili úkoly a odemkli více vzrušujících míst! Nárok DENNÍ BONUSY - Roztočte bingo slot a bonusové kolo a zjistěte svou cenu!

Speciální pokoje SEASONAL a FEATURED nabízejí větší ceny, více sbírkových předmětů a bezplatné odměny. Soutěžte v BINGO TOURNAMENTS - Vaše šťastná čísla vás promění v denního vítěze!

Získejte sociální kontakty se všemi svými přáteli na Facebooku
Hry Bingo zdarma se ještě zlepšují, když zvete všechny své přátele ke hře. Vyhrajte ZDARMA BINGO HRY BONUSŮ za pozvání přátel ke společné hře! Připojte svůj Facebook a snadno posílejte pozvánky! Chatujte s přáteli, zatímco hrajete bingo a vyhrajte zadarmo. Je to bingo bash se všemi vašimi kamarády!

Rádi bychom od vás slyšeli! Můžete nás kontaktovat na adrese http://Bingoblitz.support.buffalo-studios.com.
BINGO Blitz obsahuje volitelné nákupy v aplikaci. Tato hra je určena pouze pro dospělé (21+) pouze pro pobavení a nenabízí hazardní hry „skutečné peníze“ ani příležitost vyhrát skutečné peníze nebo ceny na základě hraní hry. Hraní nebo úspěch v této hře neznamená budoucí úspěch v hazardu s „skutečnými penězi“.

Download Bingo Blitz™️ - Bingo Games APK

Bingo Blitz™️ - Bingo Games Varies with device
Cena: Free
Současná Verze: Varies with device
Instalace: 10,000,000+
Požadavky: Android Varies with device
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: air.com.buffalo_studios.newflashbingo