ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved

  • Version: 2.0.15
  • Updated: April 10, 2020

*** UPOZORNĚNÍ: Tato hra je oficiálně podporována pouze na dotykových zařízeních se systémem Android s nejméně 3 GB paměti RAM a up-to-date Vulkan podpora. Tam jsou některá zařízení, které by měly mít možnost hrát, které jsou uvedeny jako neslučitelné, budeme opravit co nejdříve to půjde! ***

Ponořit do konečné mobilní Dino-dobrodružství s ARK: Survival Evolved! Masivní herní svět spojuje s více než 80 unikátních dinosaurů a původních bytostí pro vás zachytit a zkrotit - což pro zkušenosti přežití barem nikdo. Setkat se s ostatními hráči a přáteli v tomto Jurassic éry světě tvořit kmeny a společně pracovat na budování kolonie, kteří přežili.

na dobrodružství žánrově definovat z PC a konzole založené ARK: Survival Evolved přímo vybízí k přežít a prosperovat na záhadném ostrově, kde začnete ven sám a neozbrojen. Shromažďovat zdroje a řemeslných nástrojů stavět přístřeší a lovu. Rozbalte svou doménu, zatímco zachycování a zkrocení dinosaury dělat nabízení cen. Najít nové přátele online, tvoří kmeny, a vybudovat mocné struktury na obranu proti muži a mega-predátory podobný!

Rysy ARK: Survival Evolved jsou:

- 80 + Dinosaurs: Use mazaný strategie a taktiky, aby zkrotit, vlak, jízda a chovat mnoho dinosaurů a dalších pravěkých tvorů roamingové dynamické, přetrvávající ekosystémy přes zemi, na moři, ve vzduchu, a to i v podzemí.
- Objevte: prozkoumat obrovský obývací pokoj a dýchání prehistorickou krajinu, jak si najít způsob, jak přežít, prospívat, a uniknout z archy.
- Craft and Build: Použití všech nezbytných prostředků k přežití, řemesla zbraně, oblečení a položky, a budovat přístřešky, vesnice, nebo dokonce velkých měst.
- Přežít Sám nebo s ostatními: skupina s, nebo se živí, stovky dalších hráčů v rozsáhlé online světě, nebo se rozhodnete jít sám v režimu pro jednoho hráče.
- Připojte se k Kmen: Omezení ‚Kmen‘ Systém podporuje spolupráci tím, že podporuje dynamické strany sdílet zdroje, XP a re-spawn body.

Hra obsahuje volitelnou Primal pass předplatné k dispozici na měsíční nebo roční bázi. Předplatné odstraňuje všechny reklamy, dává vám 2x XP podporu, a poskytuje přístup k oběma upřednostňovaných serverů a do preferovaných drážek na volných serverů. Předplatitelé obdrží odznak vedle jejich jména budou udávat status držitele Primal Passu a obdrží speciální novinky a aktualizace z času na čas.

Uživatel bude požádán, aby přihlásit ke svému účtu Google (pokud již není) před nákupem. Platba bude účtována k účtu Google při potvrzení o nákupu. Předplatné automaticky obnoví, pokud automatické obnovení vypnutý nejméně 24 hodin před koncem běžného období. Účet bude účtováno na obnovu v rámci 24 hodin před koncem běžného období. Odběry mohou být řízeny uživatelem a automatického obnovení lze vypnout tím, že půjdete do Nastavení účtu uživatele po nákupu. Zrušení stávajícího předplatného během aktivního období odběru nesmí být povoleno.

Ochrana osobních údajů: http://playark.com/ark-survival-evolved-mobile-privacy-policy/
Podmínky použití: http://playark.com/ark-survival-evolved-terms-of-use/

Download ARK: Survival Evolved 2.0.15 APK

ARK: Survival Evolved 2.0.15
Cena: Free
Současná Verze: 2.0.15
Instalace: 5,000,000+
Požadavky: Android 7.0+
Hodnocení Obsahu: Teen
Název Balíčku: com.studiowildcard.wardrumstudios.ark
Advertisement